IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

2 Pages V < 1 2  
Closed TopicStart new topic
> SANAL ALEMİN SANAL KAHRAMANI " MUHENDIS ", BİR GARİP DÜNYA KUPASI KARŞILAŞMASI
span
post Nov 26 2010, 10:00 PM
Post #21

Semi-Prof

Group: Members
Member No.: 2,770

QUOTE(sinteam @ Nov 26 2010, 10:58 PM) *

burda birçok şey varsayım ama gerçek olan ve kanıtlanmış tek birşey var takımın hesap bakıcılığı yapmış ben daha fazla ne polemiğe girmek istiyorum ne de başım ağrısın istiyorum sen diyorsanki kardeşim bizde kesinlikle hesap bakıcılığı yok bileğimizin hakkıyla ounuyoruz ve vicdanın rahatsa bunu söyleyebilidiğinde konu kapanmıştır.

YOK ARTIK ONU SÖYLEYEMEZ İŞTE. O KADAR DA OLMAZ. KAPI GİBİ 2 PROFİL VAR TAKIMINDA
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
sinteam
post Nov 26 2010, 10:05 PM
Post #22

Amateur
**

Member No.: 5,228

bak maximus muhendis şu gönderdiği post bile saygısızlıktır smile.gif
+Quote Post
maximus
post Nov 26 2010, 10:09 PM
Post #23

Semi-Prof

Member No.: 3,604

sinteam,span arkadaşlar bu gece delgado01 ve highpowerrr e iftira atıldı.
yeni açılmış bir hesabın mühendisle alakası olduğu ima edildi gereksiz yere suçlandı hakaret edildi.
artı PlayBoys Birliği mühendisin birliği değil mühendisten çok benim benden çok delgadonun delgadodan çok iskancanın iskancadan çok TÜRKİYE SK NİN mühendis o birliğin en alt kademesinde buraya altınada imzamı atıyorum bu sözle ilgili hem birliğe saygısızlık hem kullanıcılara sağgısızlık hem iftira heme keyfi suçlamalar.
+Quote Post
Jam
post Nov 26 2010, 10:14 PM
Post #24

Professional

Member No.: 846

Merhaba Span. Bende "Sanal Kahraman" olarak adlandırdığın kullanıcının takımındayım, kullanıcı ismim Safrane. Mesajını okuduğumda kendi adıma sevindim. Neden sevindim ? Çünkü 1 haftaya kadar oynadığım tüm online ve single player oyunlara bir son vereceğim. Kısacası bilgisayarı hayatımdan çıkartacağım. Şu tarz bir mesajı okuduğumda gerçekten doğru bir karar verdiğimi bir kez daha anladım, teşekkür ederim. Bu tarz bir konuyu bekliyordum. Çünkü biz Türk oyuncuları kaybetmeyi asla ve asla bilmiyoruz, yenilgiyi de asla kabul edemiyoruz. Hoş ortada kaybedilen bir şey yok. Sadece 1 maç o da kupanın veya dünyanın sonunu getirmiyor biliyorsun. Kaybedilmiş bir maç için bir kişiyi bu şekilde rencide etmene gerek yoktu. Rencide diyorum, çünkü mesajlarında ben adamım, karşıdaki adam değil, hırsına yenik düşen hilebaz biri gibi nitelendirmişsin. 0-6aliberk isimli kullanıcı ile bu kullanıcı arasında bir bağ kurmanda insanı düşündürüyor. Size bu tarz bir durum olurken, hesabımı kapatmış olduğum halde yeni bir hesap açan kullanıcıda bana "sen bu oyunda necisin?" gibi farklı farklı anlamsız mesajlar atabilen kullanıcılarda oluyor. Lakin biz bu ve buna benzer durumlar sizlere veya herhangi bir kullanıcılara bağlamıyoruz. Hırsımız yok muyudu ? Evet vardı ve seninde bahsettiğin gibi bu hırsı iyi hazırlanarak, arkadaşlarımızdan eksik oyuncularımızı kiralayarak kullandık. Size karşı ne bir kin, ne bir öfke, ne de başka bir şey beslediğimizi sanmıyorum. Bizde sizin gibi sadece oyunumuza bakıyoruz. Oyundan keyif almaya çalışıyoruz. Bunu ne kadar başarıyoruz açılan şu konudan sanırım herkes gayet iyi anlayabilir. Başlığı açmandaki neden sakinleşmek olduğunu belirtmişsin. Umarım sakinleşmişsindir. İyi geceler herkese...

--------------------
IPB Image
+Quote Post
span
post Nov 26 2010, 10:15 PM
Post #25

Semi-Prof

QUOTE(maximus @ Nov 26 2010, 10:59 PM) *

forumun bu kadar bencilce saçma bir suçlama amacı güden bir konu için kullanılmasına kızdım,bende bir kullanıcıyım ve herkezin olduğu kadar benimde haklarım var.
şuanda sonuç nedir
1 ) ceza alması gereken kullanıcılar gerekli cezaları aldılar mı aldılar.
2 ) highpowerrr ve delgado01 e e iftira atıldı
3 )muhendise tüm türk bölgesi ve hatta 11x11 Kayıtlı: 734.436 kullanıcı önünde hakaret ve iftira atıldı.

aynı soruyu 3 defa sordum bir kullanıcı olarak mühendisin neyi sanal kahraman herhangi birinize hakaret mi etti herhangi birinizi küçük mü gördü.
konunun evet kapanması gerekiyor ama lütfem forumun kullanıcılar yani bizleri daha geliştirmek oyunu tanıtmak bizler için daha yararlı konular için kullanalım,her hangi bir kullanıcı sadece muhendis değil tüm 11x11 ailesinden herhangi bir kullanıcığa çamur atmak iftira atmak keyfi bir şekilde bilinçsizce kullanmadan kurallar çerçevesinde kullanalım tüm 11x11 ailesine hayırlı geceler dilerim...

Muhendisin takımında "en az" 2 hesap multi cezası almıştır (aslında 4 ama 2 olsun). Bu da demek oluyor ki "en az" 2 hesabı sahibinden başkası kullanıyor ve puan kasıyor. Yani aldıkları puanın bir kısmı hile hurda ile bizlerin seninde yazdığın gibi tüm 11X11 oyuncularının hakları yenilerek alınmış puanlardır. kazandıkları maçlara artık gölge düşmüştür. istediği kadar maç alsın hepimiz artık o puanları nasıl aldığını biliyoruz en azından bir kısmını.

+Quote Post
sinteam
post Nov 26 2010, 10:16 PM
Post #26

Amateur
**

ben hakaret göremedim hakarette etmedim neyse konuyu kapatmak en doğrusu ben kendimce gördüklerim karşısında üzüntü duyuyorum ve haksızlık olduğunu düşünüyorum bu benim kendi görüşüm kim ne düşünürse düşünsün ben sadece gördüğümü söyledim burda.
+Quote Post
span
post Nov 26 2010, 10:20 PM
Post #27

Semi-Prof

QUOTE(Jam @ Nov 26 2010, 11:14 PM) *

Merhaba Span. Bende "Sanal Kahraman" olarak adlandırdığın kullanıcının takımındayım, kullanıcı ismim Safrane. Mesajını okuduğumda kendi adıma sevindim. Neden sevindim ? Çünkü 1 haftaya kadar oynadığım tüm online ve single player oyunlara bir son vereceğim. Kısacası bilgisayarı hayatımdan çıkartacağım. Şu tarz bir mesajı okuduğumda gerçekten doğru bir karar verdiğimi bir kez daha anladım, teşekkür ederim. Bu tarz bir konuyu bekliyordum. Çünkü biz Türk oyuncuları kaybetmeyi asla ve asla bilmiyoruz, yenilgiyi de asla kabul edemiyoruz. Hoş ortada kaybedilen bir şey yok. Sadece 1 maç o da kupanın veya dünyanın sonunu getirmiyor biliyorsun. Kaybedilmiş bir maç için bir kişiyi bu şekilde rencide etmene gerek yoktu. Rencide diyorum, çünkü mesajlarında ben adamım, karşıdaki adam değil, hırsına yenik düşen hilebaz biri gibi nitelendirmişsin. 0-6aliberk isimli kullanıcı ile bu kullanıcı arasında bir bağ kurmanda insanı düşündürüyor. Size bu tarz bir durum olurken, hesabımı kapatmış olduğum halde yeni bir hesap açan kullanıcıda bana "sen bu oyunda necisin?" gibi farklı farklı anlamsız mesajlar atabilen kullanıcılarda oluyor. Lakin biz bu ve buna benzer durumlar sizlere veya herhangi bir kullanıcılara bağlamıyoruz. Hırsımız yok muyudu ? Evet vardı ve seninde bahsettiğin gibi bu hırsı iyi hazırlanarak, arkadaşlarımızdan eksik oyuncularımızı kiralayarak kullandık. Size karşı ne bir kin, ne bir öfke, ne de başka bir şey beslediğimizi sanmıyorum. Bizde sizin gibi sadece oyunumuza bakıyoruz. Oyundan keyif almaya çalışıyoruz. Bunu ne kadar başarıyoruz açılan şu konudan sanırım herkes gayet iyi anlayabilir. Başlığı açmandaki neden sakinleşmek olduğunu belirtmişsin. Umarım sakinleşmişsindir. İyi geceler herkese...

Cem kardeş online oyunlardan kurtulacağına senin adına sevindim. Yenilirkende ADAM gibi yenildik dedim dikkatini çekerim. her zaman yenilebiliriz. ama yenildiğimiz gün karşı takımın 2 oyuncusu multi cezası alıyor. bunu neden ve nasıl hazmederim söylermisin bana. bu oyuna emek veren bir başkası olsa benim yerimde nasıl hazmeder. Evet bende Muhendisin bizi FARK atıp yendiği bugunkü maçta ldığımız bu yenilgiyi MULTİ ler yüzünden hazmedemiyorum.
+Quote Post
Jam
post Nov 26 2010, 10:35 PM
Post #28

Professional

Teşekkürler Span. Evet, "adam gibi" cümlesini kullandığında bu cezayı gören 2 kişiyi değil, o takımdaki toplamda 11 kişiyi adam yerine koymamış oluyorsun. Bu konuda haklı olabilirsin, lakin bu sana kişi veya kişilere hakaret etme hakkını ne yazık ki vermez. Geçen Dünya Kupasını hatırlarsan bizde takım olarak üçüncü olmuştuk. O zamanda bizde takım olarak hakkımızın yendiğini düşünmüştük. Neden ? O zaman hükmen malubiyet vardı. OlimpicFB yani Kahraman arkadaşımızın takımının maçlarında ne kadar TMB üyesi varsa maç satıyor, sıfır puan çeken takım arkadaşları hiç maç yapmadan vip kupası kaldırabiliyordu. Yine keza Like A Lion'nun maçlarında da ne kadar Playboy üyesi kullanıcı varsa hükmen maç veriyordu. Bunun herhangi bir cezası yoktu ve hiç bir yaptırım uygulanmıyordu. Bizde gariban gibi üçüncülüğü kabullenmek zorunda kalmıştık. Fakat hiç birimiz foruma veya herhangi bir yere çıkıp, bunlar bunlar maç sattıda kupa aldı, bunlar adam değildir, biz adam gibi emeğimizle üçüncü olduk demedik. Dilersen takımımdaki tüm kullanıcılara tek tek mesaj atabilirsin. Özel mesajla bu konuda ne kadar dolu olduklarını görebilirsin. Kısacası konuda garibime giden ve konu içeriğinde tepkimi çeken kısım budur.

"yenildiğimiz gün karşı takımın 2 oyuncusu multi cezası alıyor. bunu neden ve nasıl hazmederim söylermisin bana?"

Multi olarak adlandırdığın kişileri dilersen Sarp'a mesaj atarak tekrar incelemelerini isteyebilirsin.

--------------------
IPB Image
+Quote Post
span
post Nov 26 2010, 10:39 PM
Post #29

Semi-Prof

QUOTE(Jam @ Nov 26 2010, 11:35 PM) *

Teşekkürler Span. Evet, "adam gibi" cümlesini kullandığında bu cezayı gören 2 kişiyi değil, o takımdaki toplamda 11 kişiyi adam yerine koymamış oluyorsun. Bu konuda haklı olabilirsin, lakin bu sana kişi veya kişilere hakaret etme hakkını ne yazık ki vermez. Geçen Dünya Kupasını hatırlarsan bizde takım olarak üçüncü olmuştuk. O zamanda bizde takım olarak hakkımızın yendiğini düşünmüştük. Neden ? O zaman hükmen malubiyet vardı. OlimpicFB yani Kahraman arkadaşımızın takımının maçlarında ne kadar TMB üyesi varsa maç satıyor, sıfır puan çeken takım arkadaşları hiç maç yapmadan vip kupası kaldırabiliyordu. Yine keza Like A Lion'nun maçlarında da ne kadar Playboy üyesi kullanıcı varsa hükmen maç veriyordu. Bunun herhangi bir cezası yoktu ve hiç bir yaptırım uygulanmıyordu. Bizde gariban gibi üçüncülüğü kabullenmek zorunda kalmıştık. Fakat hiç birimiz foruma veya herhangi bir yere çıkıp, bunlar bunlar maç sattıda kupa aldı, bunlar adam değildir, biz adam gibi emeğimizle üçüncü olduk demedik. Dilersen takımımdaki tüm kullanıcılara tek tek mesaj atabilirsin. Özel mesajla bu konuda ne kadar dolu olduklarını görebilirsin. Kısacası konuda garibime giden ve konu içeriğinde tepkimi çeken kısım budur.

"yenildiğimiz gün karşı takımın 2 oyuncusu multi cezası alıyor. bunu neden ve nasıl hazmederim söylermisin bana?"

Multi olarak adlandırdığın kişileri dilersen Sarp'a mesaj atarak tekrar incelemelerini isteyebilirsin.

Cem multileri bir yere bildirmeme gerek yok. Ceza alanlardan bahsediyorum. Multileri resmi olarak verildi zaten onların.

ikincisi haklısın ilk dünya kupasında da olsa başka zamanda olsa maç satmak doğru değil di. ama kural olarak yapılabilirdi ve cezasıda yoktu. ama MULTİ nin tüm online oyunlarda olduğu gibi bu oyunda da cezası en başından beri vardı. ve herkes bunu biliyordu.
+Quote Post
Jam
post Nov 26 2010, 10:42 PM
Post #30

Professional

Ceza alan kullanıcılar multi hileden değil, hesap bakıcılığından ceza almışlar. Multi hile ile hesap bakıcılığı ayrıdır. Multi hile ömür boyu kapatılır, booster veya herhangi bir şekilde geri açılması söz konusu olamaz. Ancak ve ancak hesap bakıcılığı ile veya herhangi bir nedenden ( kullanıcıya küfür, hakaret vs gibi) süreli ceza durumlarda sisteme ceza süresi karşılığında booster ödenerek hesaplar açılabilir.

Sen, ismini verdiğin kullanıcıların multi hileden ceza aldığını belirtiyorsun. Burada bir yanlış anlama var. Kişiler multi hileden değil, hesap bakıcılığı kuralını ihlal ettiklerinden dolayı ceza görmüşler.

--------------------
IPB Image
+Quote Post
muhendis
post Nov 26 2010, 10:45 PM
Post #31

Amateur
**

Member No.: 806

hala burda cıgırtkanlık yapıyosun buna inanamıyorum... takımda multiden ceza yemişiz bugun sanki hesap bakıcılıgı yapmısız gibi. adamların hesaplarına giriş yapıldıgı için 21 kasım gunune ait bir cezadır aldıkları diyoruz siz hala multi ile bizi yendiniz diyosunuz bugun takımım cok iyi hazırlandı herkes ihtiyacı olan kiraları cok dogru sekilde belirledi ve online saatlerimiz ile kiraları iyi organize ettik 23:00 da baslayan karsılasma sabah 6 da sonuclanmıstı zaten ondan sonra takımımda puan kasma gayreti bile olmadı siz hala multi vesaire sıralıyorsunuz bence bugunku karsılasmadan ve organizasyon orneginden dolayı tebrik etmeniz gerekirken hırsa kapılmıs bir sekilde bu sekilde tepkiler veriyosunuz
+Quote Post
sinteam
post Nov 26 2010, 10:57 PM
Post #32

Amateur
**

smile.gif çok iyi hazırlanmıştık smile.gif)))))) abi ben hırs yapmam çünkü bu hırs yapılacak bir konu bile değil benim hayatımda bu oyun olmasada ben yaşarım hırs yapan ve saygısızlık eden bence sizsiniz ben ne hakaret ettim ne küfür ettim ne de terbiyesizlik ettim ama senin şu sus işaretin bile saygısızlık ve terbiyesizliktir bu arada kanıtım yok bişey diyemem ama sen iki gündür uyumuyorsun bu nasıl oluyor bunuda anlamıyorum ben doğrusu ve halada uyumuyorsun ve yine ispatlayamam ama gördüklerimden yola çıkarak ben sizin hesap bakıcılığı yaptığınızı düşünüyorum ve yapmaya devam edeceğinizide düşünüyorum çünkü bu dünya kupasını sen hayatındaki tek hedef olarak belirlemişsin gibime geliyor.ben sadece görüşlerimi bildiriyorum ispatım yok kanıtım yok o yüzden kesin birşey diyemem ama bende yani en az senin kadar eski bir internet kullanıcısıyımdır az çok neyin nolduğunu tahmin edebilirim ama sen ısrarla yok bizde bakıcılık herkes emek veriyor diyorsan ben emek verenlerden özür diliyorum
+Quote Post
gx2
post Nov 26 2010, 10:59 PM
Post #33

Rookie
*

Member No.: 5,477

Yeter allah aşkına hala üste çıkmaya calışıyosunuz ayıptır günahtır herşey kabak gibi ortada konuda burda kalıcaktır herkes ayıbınızı görücek.
+Quote Post
sinteam
post Nov 26 2010, 11:18 PM
Post #34

Amateur
**

lütfen konu kapansın artık rica ediyorum iyi geceler
+Quote Post
muhendis
post Nov 26 2010, 11:19 PM
Post #35

Amateur
**

Member No.: 806

uyumuyorum evet ama benim uyumamama ragmen enteresan bi konu dikkatimi cekti 26/11/2010 tarihi mac raporlarıma baktım da 160 mac yapmısım, sinteam isimli arkadasımız 120 mac yapmıs.Benim sanal alemde bu kadar takılmam uyumamam yememem içmemem soz konusu ise yada sinteam in degişi ile hesap bakıcılıgım soz konusu ise nasıl oluyorda ondan sadece 40 mac fazla yapıyorum ve sunuda goz onune almak lazım level9 delta cup 15 dakika aralarla oynanan bir kupadır sinteam arkadasımızın 4 kişilik boyle sık oynayacagı kupası yoktur.Neden aradaki fark sadece 40 onu acıkla bana sanal alem cocugu seni wink.gif
+Quote Post
span
post Nov 26 2010, 11:21 PM
Post #36

Semi-Prof

QUOTE(muhendis @ Nov 27 2010, 12:19 AM) *

uyumuyorum evet ama benim uyumamama ragmen enteresan bi konu dikkatimi cekti 26/11/2010 tarihi mac raporlarıma baktım da 160 mac yapmısım, sinteam isimli arkadasımız 120 mac yapmıs.Benim sanal alemde bu kadar takılmam uyumamam yememem içmemem soz konusu ise yada sinteam in degişi ile hesap bakıcılıgım soz konusu ise nasıl oluyorda ondan sadece 40 mac fazla yapıyorum ve sunuda goz onune almak lazım level9 delta cup 15 dakika aralarla oynanan bir kupadır sinteam arkadasımızın 4 kişilik boyle sık oynayacagı kupası yoktur.Neden aradaki fark sadece 40 onu acıkla bana sanal alem cocugu seni wink.gif

sen hergün böylesin. simteam değil. anladın?
+Quote Post
sinteam
post Nov 26 2010, 11:25 PM
Post #37

Amateur
**

sanal alem çocuğu seni ne demek şimdi bozma üslubunu l düzgün konuş ben seninle bu tarz konuşmuyorum. ben bir gün sadece o işi yapmışımdır o sürede o kadar maç yapmışımdır ya neyse boşuna tartışıyorum burada gerek yok sonuç yok çözüm yok...

sadece şunu belirteyimki ben inanmıyorum ve kimsede inandıramaz beni herşeyin normal olduğuna bu benim kendi şahsi fikrim dediğim gibi kanıtım olsa emin olarak konuşurum ama benim mantığıma ters gelen şeyler var sadece o yüzden yazıyorum burada ama daha fazlada yazmaya gerek yok span abicim sende konuyu kilitleme kapama yetkin varsa yap lütfen çok uzadı bu konu artık.
+Quote Post
Jam
post Nov 26 2010, 11:28 PM
Post #38

Professional

Kullanıcı Sinteam'in isteği ve konunun amacından farklı yönlere gitmesinden dolayı başlık kilitlenmiştir. Konu ile ilgili mesajlarınız varsa ilgili kişilere özel mesaj yolu ile, şikayetiniz varsa desteğe bildirebilirsiniz.

--------------------
IPB Image
+Quote Post

2 Pages V < 1 2
Closed TopicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

- Lo-Fi Version Time is now: 20th April 2024 - 03:49 AM