IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

Closed TopicStart new topic
> ALoNe JaCKaL ban olayı
ALoNe JaCKaL
post Jul 5 2010, 10:00 AM
Post #1

Rookie
*

Group: Members
Member No.: 4,189

ALINTI(Sarp @ Sep 30 2009, 10:45 PM) *

Merhaba,
1. Giriş sıklığına bakariz. Hergün beraber giriliyorsa bunu misafir olarak kabul edemeyiz. Ama arada bir olduysa, inandırıcı gelir. Tabii inandırıcılığı sarsacak başka olgular bulunmazsa.

ALINTI(Sarp @ Jan 15 2010, 10:02 PM) *

Merhaba 11x11 alemi

Aynı ip den bağlanan hesabı referans vermek yasaktır (ortak bilgisayar veya modem kullanımı). Oyuna kardeşiniz veya iş arkadaşınız kayıt olmak istiyorsa, üyelik formunda nickinizi vermemeli ve 'Destek' bölümü durumdan haberdar edilmeli.

Sarp

ALINTI(ALoNe JaCKaL @ Jul 4 2010, 02:33 PM) *

Önçelikle kolay gelsin..ben alone jackal hesabının sahibiyim ve sadece kendi hesabımla ilğilendim bugüne kadar.Sarp arkadaşımızın 1.kuralda belirttiği gibi misafirliğe gelen kuzenimin benim bilgisayarımda kendi hesabını acıp oynaması üzere hesabım kapandı.kuzenimin hesabının adı korsikali giriş sıklığına bakabilirsiziniz.Ayrıca benim bu oyunu oynadığımı gören abim (turgayhedef) de kendisine hesap acmış ben işteyken..Tabiki yasak olduğunu bilmeden bende cok kez desteği haberdar ettim sizinde yukarda söylediğiniz gibi..turgayhedeften gelmesi gereken boosterler kural ihlali yüzünden gelmedi sesimi cıkarmadım cünkü siz haklıydınız..fakat korsikalı hesabı kullanan kuzenim yine benden oyunu görmüş olup kendi evinden açmıştır hesabı zaten 50 galibiyetindeki 5 booster gelmiştir ama 150 galibyt oldugunda onada kural ihlali yazdı desteğe msj attım cvp attılar "aynı bilğisayardan hesabı acmışız ve oynamışız bu durumu acıklamassak hesabınız kapatılcaktır diye".Fakat durumu acıklamaya vakit bulamadan hesabım kapandı.Korsikali ile aynı pc'den acmadık hesabı bakabilirsiniz ip'lere.turgayhedefle aynı bilgisayardan hesap acıldı bunuda belki 10 kere bildirdik desteğe hatta transfer yapmak istyrm abime bir sorun olurmu diyede msj attım cvp gelmedi.zaten hesap kapanma olayı ALoNe JaCKaL ve korsikali kullanıcıları arasında olmuştur.turgayhedefle o anlık bi alakası olmamasına rağmen o hesapta kapanmış.incelerseniz turgayhedefinde kendi evinden girdiğini görceksinizi hatta aynı anda 5 6 saat onlıne oldugumuz oldu o kendi evinde ben kendi evimde..korsikalı hesabın sahibi kuzenimde 10 günde bazen ayda 1 kere bize geldiklerinde kendi oyunlarnı benım bilgisayarımdan acıp oynamışlardır doğrudur fakat ben bunuda desteğe bildirdim.gelelimki ben kendi hesabımdan başka hesapla ilgilenmedim bakıcılık yapmadım şike yapmadım hile yapmadım ve başkalarına verilen uyarı bana verilmeden hesabım kapandı ve ben vıp 4'üm sizden bu olayı aydınlatmanızı istiyorum.ayrıca destekten bana gelen msjda korsikalı hesabının benım bilgisayarda 02.07.2010 saat 4 gibi acıldığı yazıyodu fakat ben saat 12.20 sularında kendi hesabımı actım ve uyuyana kadar alone jackal hesabı acıktı incelerseniz görülcektir korsikalı 01.07.2010 da saat 21.00 sularında acmıştır ben evde yokken 1 saat kadar kendi oyununu oynayıp kapamıştır burdada hesap bakıcılığı söz konusu değildir.Eğer biz multiysek neden 2015 yılına kadar kapandı diğer multiler ömür boyu kapanırken.. ben tavsiye sisteminden gelcek boosterleride istemiyorum zaman gecirdiğim ve severek oynadığım hesabımın acılmasını istiyorum.ve her attığım adımı desteğe bildirdim..Emin olunki haksız olsam bu kadar uğraşmam!! şimdiden teşekkürler..

--------------------
Yarasaların Hatrına Güneş doğmaktan vazgeçmez !..
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Jam
post Jul 5 2010, 10:10 AM
Post #2

Professional

Member No.: 846

Özel Mesaj ile belirtmiştim fakat konu açtığın için burayada cevaplayalım.

Kurallarda belirtilmiş biliyorsun, tek bir hesap ile oynanabilir. Fakat ağabeyin yeni bir hesap açıyorsa bunu izin alarak yapması gerekirdi. Ağabeyiniz 2 hesap açmış. Turgayturac ve Turgayhedef hesapları .
Bu iki hesapda senin hesabını referans göstermiş. Hiç bir şey yapmadım diyorsun ama referans booster kazanmak için 2 farklı hesap açılıyor. Bu multi hileye girer ve yasaktır. Ayrıca kuzenin mail adresi de senin kullanıcı adına çok yakın. Benzer isimler. Bu durumda yöneticiler burada kuzenin olup olmadığını bilemez.
Eğer kuzeninse, kendi ismiyle veya senin kullanıcı adına benzer mail adresi ile üye olmamalıydı. Aynı ip den bağlantılar gerçekleşmiş, seninde belirttiğin gibi bu da yasaktır. Çünkü izin almamışsınız. Gece 04:00 06:00 da bile bağlantılar mevcut. Bir çok yasağı ihlal ettikten sonra "ben bilmiyordum, suçsuzum" diyerek bunun önüne geçemeyiz. Ayrıca desteğe daha önce bildirmiştim diyorsun fakat isimleriniz izinliler listesinde yer almıyor. Eğer bildirmiş olsaydın incelenirdi ve ağabeyinin açtığı 2 hesap hesap o zaman kapatılırdı.
Bu kurallar biliyorsun ki 500 bin üyeyi kapsıyor. Bunları yapmadan önce destekden izin istemeliydiniz. Eğer ağabeyin hesap açacaksa 1 tane açmalıydı ve seni referans göstermemeliydi. Kuzenin ile aynı ip den bağlanacaksanda bunu önce desteğe bildirip izin almalıydınız. Yukarıdaki sebeplerden dolayı hesaplar ömür boyu kapatılmıştır. Yeniden açılması veya affedilmesi gibi bir durum söz konusu olamaz.

--------------------
IPB Image
+Quote Post
ALoNe JaCKaL
post Jul 5 2010, 10:30 AM
Post #3

Rookie
*

Member No.: 4,189

özel mesajla konuyu hallettik jam arkadaşıma teşekkür ediyorum ilgisi için..

--------------------
Yarasaların Hatrına Güneş doğmaktan vazgeçmez !..
+Quote Post

Closed TopicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

- Lo-Fi Version Time is now: 28th March 2024 - 01:12 PM