IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

 
Reply to this topicStart new topic
> Dobrodošli!!!
alex83
post Sep 12 2009, 10:59 AM
Post #1


Rookie
*

Group: Members
Posts: 2
Joined: 12-September 09
Member No.: 357



Uvod

Želimo vam dobrodošlicu na fudbalski menadžer 11x11, i nadamo se da je igra zanimljiva za igranje! Žanr fudbalskog menadžera je da delujete kao glavni trener, glavni zadatak je da izaberete najbolju taktiku za protivnika sa kojim igrate, ispravno podesite sve za utakmicu i uspeh neće izostati na turnirima, kao i veštine igračima koje će rasti iz meča u meč.

Vaš cilj igre će biti da osvojite što više pobeda na utakmicama, osvojite što veći borj poena na nagradnim turnirima i zauzmete najbolje mesto na rang listi.

Posle registracijeu igri dobijate tim od 18 igrača, svaki od njih ima već specijalizaciju u zavisnosti od pozicije na terenu. Pregledom svojih igrača možete videti pregled njihovih osobina.

Puno uspeha i sve najbolje...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Nekki Gamer
post Oct 4 2011, 07:49 PM
Post #2


Semi-Prof
***

Group: Members
Posts: 50
Joined: 19-September 11
Member No.: 6,995



QUOTE(alex83 @ Sep 12 2009, 10:59 AM) *

Uvod

Želimo vam dobrodošlicu na fudbalski menadžer 11x11, i nadamo se da je igra zanimljiva za igranje! Žanr fudbalskog menadžera je da delujete kao glavni trener, glavni zadatak je da izaberete najbolju taktiku za protivnika sa kojim igrate, ispravno podesite sve za utakmicu i uspeh neće izostati na turnirima, kao i veštine igračima koje će rasti iz meča u meč.

Vaš cilj igre će biti da osvojite što više pobeda na utakmicama, osvojite što veći borj poena na nagradnim turnirima i zauzmete najbolje mesto na rang listi.

Posle registracijeu igri dobijate tim od 18 igrača, svaki od njih ima već specijalizaciju u zavisnosti od pozicije na terenu. Pregledom svojih igrača možete videti pregled njihovih osobina.

Puno uspeha i sve najbolje...


hahahaha, daj bre sto zamlacujete ljude kad je igra puna randoma.... nit ovde nesto zavisi od taktike niti od skilla igraca..... u jednoj recenici.... engine za ovu igricu je totalna propast... mozete da se trudite koliko god hocete, ali svaki put ce te naleteti na neko novo iznenadjenje... znaci podesite taktiku (kontra taktiku) i molite Boga da ce te pobediti za 30% avarage slabiji tim od vas (+sve main skill)...

i jos jednu stvar da dodam, ja sam jedan od igraca koji igra ovo tek mesec dana i mogu reci da sam osvojio vise turnira nego neki prosecan igrac... ali i pored svega toga i dalje mislim kako god postavite taktiku i koliki god avarage team da imate, dobicete neki random rezultat u barem 50% utakmica.... (i ovo ne govorim samo ja nego i lvl 8/9 igraci koji godinama ovo igraju....

tako da ako imate jake zivce i ocete da upaznate dobre likove na chatu, upadajte ALI SAMO DA UBIJATE VREME.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



- Lo-Fi Version Time is now: 19th March 2024 - 12:46 PM