IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

Reply to this topicStart new topic
> MAÇ KAZANAMAMAK
DarKLorD
post May 22 2010, 06:02 AM
Post #1

Rookie
*

Group: Members
Member No.: 3,373

Arkadaşlar bazen sizdede olabiliyordur.Siazden düşük güçlü kullanıcılar sizi yenebiliyordur ve hatta fark atabiliyorlardır.Ben bunun neden olduğunu öğrenmek istiyorum.Hem ne demişler bilmemek ayıp değil öğrenmemek ayıptır. smile.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
se_bjk
post May 31 2010, 08:37 AM
Post #2

Rookie
*

Member No.: 2,049

Kardeşim bunda anlaşılmıcak ne var. Gerçek futbol hayatında da öyle. Sen Türkiye lig takım maçlarını hiç takip etmiyorsun sanırım. Sana çok acılı bir örnek vereyim. Bundan aşağı yukarı 10 yıl önce Pendikspor (şu anda hangi ligde olduğu belli bile değil) Fenerbahçe gibi bir takımı Türkiye kupası maçında elemiştir (Gerçi Fener 28 yıldır alamıyor kupayı ama yine de büyük takım olarak sayılıyor). Yani bu tür şeyler gayet normal. Her zaman daha güçlü olan takım kazanacak diye saçma bir olay olamaz. Olmayacakta. Daima sürprizler yaşanacaktır. Eğer sürpriz olmasaydı millet iddaa oyununda götürürdü paraları zengin olurdu. Ama sürprizler yaşanıyor ki iddaa oynayanlar bir sürü para kaybedebiliyor...
Uzun bir açıklama oldu ama bundan daha iyi anlatamazdım... biggrin.gif
+Quote Post
Like
post Jun 1 2010, 12:12 PM
Post #3

Semi-Prof

Group: Banned
Member No.: 3,636

Kardeşim bu oyun ama gerçek hayattan çok fazla farklı yönleri var smile.gif)) biggrin.gif biggrin.gif

--------------------
Özenti oLmadık diye adımız Çıkmış garibe... Kim nasıL biLirse biLsin benim varLığım yeter bu aLeme..!
+Quote Post
lacivert
post Jun 9 2010, 09:45 AM
Post #4

Rookie
*

Member No.: 3,522

sonuçların random belirlendiğini düşünmedim değil...gerçeklikten ve gerçekçilikten uzak bir şekilde...bazen oyun size o maçı kaybettirmeyi kafasına koymuş ise varınızı yoğunuzu sahaya sürseniz o maçı kaybetmeye mecbursunuz...daha birinci dakikada santra vuruşundan sonra kırmızı kart verildiğini ilk defa bu oyunda gördüm...eğer o gün oyunun yıldızı sizinle barışık değilse gün boyu oyun size kafayı takıyo ve o gün boyunca bir maç bile kazandırtmıyo vs...vs...
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

- Lo-Fi Version Time is now: 19th March 2024 - 12:06 PM