IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

Reply to this topicStart new topic
> Yöneticilerle İletişim ve Soru, Yöneticilerle İletişimi Bu Tek Başlık Altında Toplayalım
cidal
post Dec 31 2010, 11:51 AM
Post #1

Rookie
*

Group: Members
Member No.: 5,481

Değerli Oyuncular;
Ben dahil olmak üzere bir çok kişinin bazı soruları olabiliyor, bazı değişimler beklenebiliyor, bazı beklentiler olabiliyor. Oluşan sorunlara karşı değişik platformlarda, bazen haber başlıkları altlarında sorduklarımız dağınık halde olduğundan cevaplanma sıkıntısı oluşabiliyor. Yönetimdeki Sarp beyin her başlığı tarayıp soru varmı diye araması da zaten zor görünüyor. Haliyle bizdeki soru işaretleri de giderilemiyor, zaman zaman da yönetimi suçluyoruz haliyle. Sarp Bey'e bu konuyu tanıtacağım ya da kendisi muhtemelen görecektir, sorularımızı, sorunlarımızı butek başlık altında toplarsak sanırım yetkili mercilere daha çabuk ulaşabiliriz hem de soru birliğini sağlamış oluruz hem de sesimizi duyurmuş oluruz. Lütfen oyunun gelişmesine ve güzelleşmesine yönelik mantıklı cümlelerle taleplerimizi iletelim.

İlk soru benden gelsin;
1. Kırmızı kartlarla alakalı çalışma yapıldı ve büyük bir çoğunluk bu konuda memnuniyetini ile getirmeye başladı. Ama biz oyuncuların sakatlık konusunda da kart çalışmasına paralel isteklerimiz var. Evet oyuncu sakatlanabilir ama gerçek hayata yakın olsun biraz. Bir turnuvada zaman zaman 5-6 oyuncu sakatlanıyor. Bu durum da Nekki nin booster harcamamız yönünde çalışma yapmaması doğal görünse de oyuncuların oyundan soğuması konusunu da göz ardı etmemesi gerekir? Bu konuda bir çalışma yapıldı mı? Yapılması mümkün mü?
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Edirnespor
post Dec 31 2010, 04:44 PM
Post #2

Semi-Prof

Member No.: 3,054

O sorunla alakalı olarak bir çalışma varmıdır? yada düşünülüyormudur? Bunu ancak Sarp soyleyebilir. Fakat Yapılan çalışmalar dogrultusunda oyuncularda sakatlanma riski geçmiş dönemlere gore ciddi bir şekilde gözle görülür bir düşüş olduğu kesin. Bir turnuvada geçmiş dönemlerde 5-6-7 oyuncu birden yenileme basmamıza ragmen ust uste sakatlanıyordu. Su an da bu sayı yarı yarıya düşmüş durumda. Kırmızı kart konusunda da son 2 günde şahsen 3-4 kırmızı ya gördüm ya görmedim. Bence şu an yapılan çalışmalar gayet başarılı gözüküyor. İlerleyen zamanda elbette bazı eksiklikler de düzeltilmeye çalışılacaktır. Herşey biz oyuncular için daha güzel olacak diye inanıyorum...

--------------------
Group Isyan & EDİRNE'M
+Quote Post
cidal
post Dec 31 2010, 10:08 PM
Post #3

Rookie
*

Member No.: 5,481

Kart konusundaki azalmaya katılıyorum şahsen bende. ama sakatlıklar konusunda muzdaribim, sanıyorum çok kişi de bu konuda benzer fikirde.. Bu konuda Sarp bey muhtemelen fikrini beyan edecektir.
Teşekkürler
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

- Lo-Fi Version Time is now: 19th March 2024 - 12:30 PM