IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

Reply to this topicStart new topic
> NEDEN CEZA ALDIM, NEDEN CEZA ALDIM
starx
post Sep 30 2009, 01:51 AM
Post #1

Rookie
*

Group: Members
Member No.: 421

SELAM ARKADASLAR YA BEN BU KAC GUNDEN BERI CAZALIYIM OYUN OYNAYAMIYORUM SEBEP SU BENIM VE KARDESIMIN AYRI HESABI VAR BUNU STE KURUCULARI GORMUS VE MANTIKSIZ BIR SEKILDE BIZE 2014 YILINA KADAR CEZA VERILMIS SIMDI EVDE 3 KISISINIZ DIIYELIM SADECE EVDE BU OYUNU 1 KISI MI OYNAYACAK BOYLE BIR SACMALIK VARMI ( BURADA VAR ) GORENDE DIYECEK BELKI BANA KAZANDIGIM MAC KADAR PARA VERIYORLAR OYNAMAM OLUR BITER EGER BANA 2090 YILINA KADAR CEZA VERMEZLERSE YAZIKLAR OLSUN BEN ARTIK SIKILDIM BURADAN SADECE BU SACMALIK ICIN SIKILDIM HER EVDE SADECE 1 KISI OYNAYA BILIR BU OYUNU BOYLE SACMALIK OLURMU YA GOALUNITED TE OYNARIM ORADA BOYLE SACMALIKLAR YOK NEYSE ARKADASLAR BANA YARDIMI GECEN HERKESE TESEKKUR EDERIM BU SAMANA KADAR BURAYIDA PRETOSTO EDIYORUM ARKADASLARIMADA BURAYI ONARMIYECEGIM
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Sarp
post Sep 30 2009, 03:08 AM
Post #2

Unregistered

Merhaba,
sitemiz çokhesaplılık hususunda hassasdır. Aynı ip'den oynayan kardeşler mutlaka oyun yönetimine bunu bildirmeli. Nickleri izinliler listesine alırız. Yinede hile olmadığına dikkat etmek zorundayız.

Senin ip'den 3 hesap olduğu için maalesef yapacak birşey yok. Kendin bile 2 kardeş olduğunuzu söylüyorsun. İki hesapla oynayın o halde. Suçu oyun yönetimine atmak hiç doğru değil.
+Quote Post
starx
post Sep 30 2009, 03:23 AM
Post #3

Rookie
*

AMA SONUCTA BELIRTILMEMIS YADA BEN GORMEMISIM O ZAMAN UYE OLDUGUMUZDA NASIL TEBRIK EDILIYORSA O SEKILDE EGER IP ADRESINDE BASKA TAKIM ALIRSANIZ OYUN YONETIMINE BAS VURULMASI GEREKIYOR DIYE BIR UYARI YAPMALILAR YOKSA BURADA OYUN OYNAYACAK KIMSEYI BULAMAZLAR SIMDI BURANIN HAKINI KESINLIKLE YEMIYORUM SUPER BIR STE AMA BU TUR AMATOR KURALARI KALDIRMALARI GEREKIR DIYE DUSUNUYORUM BU BENIM DUSUNCEM
+Quote Post
Xcellency
post Sep 30 2009, 09:59 AM
Post #4

Moderatör

From: Ankara
Member No.: 405

(starx @ Sep 30 2009, 05:23 AM) *

AMA SONUCTA BELIRTILMEMIS YADA BEN GORMEMISIM O ZAMAN UYE OLDUGUMUZDA NASIL TEBRIK EDILIYORSA O SEKILDE EGER IP ADRESINDE BASKA TAKIM ALIRSANIZ OYUN YONETIMINE BAS VURULMASI GEREKIYOR DIYE BIR UYARI YAPMALILAR YOKSA BURADA OYUN OYNAYACAK KIMSEYI BULAMAZLAR SIMDI BURANIN HAKINI KESINLIKLE YEMIYORUM SUPER BIR STE AMA BU TUR AMATOR KURALARI KALDIRMALARI GEREKIR DIYE DUSUNUYORUM BU BENIM DUSUNCEM

BU tür amatörlukmudur. Arkadasım oyununa saygılıyız, ama sen diyorsunki bir kardesim var onunla oynuyorum. Ama ip ye bakıldıgında 3 hesabın var, yani ya sen ya da kardesin hile yapıyor. Sitede dürüst olan kullanıcılara SAYGISIZLIKTIR. Oyunda size verilen hosgörüyü suistimal etmeyiniz. İyi oyunlar dilerim....
+Quote Post
aductk
post Sep 30 2009, 05:08 PM
Post #5

Rookie
*

Member No.: 646

QUOTE(Xcellency @ Sep 30 2009, 09:59 AM) *

BU tür amatörlukmudur. Arkadasım oyununa saygılıyız, ama sen diyorsunki bir kardesim var onunla oynuyorum. Ama ip ye bakıldıgında 3 hesabın var, yani ya sen ya da kardesin hile yapıyor. Sitede dürüst olan kullanıcılara SAYGISIZLIKTIR. Oyunda size verilen hosgörüyü suistimal etmeyiniz. İyi oyunlar dilerim....

peki örneğin arkadasımız misafirliğe gelmiş ozaman ne olucak geldi girdi pc den ? yine hesapımız ceza alıcakmı? yada örnek hesabımızın biri 3 yada 4. seviye oldu yeni bir oyuna sıfırdan baslamak istiyoruz baslayamazmyız?
+Quote Post
pasham
post Sep 30 2009, 09:39 PM
Post #6

Rookie
*

Member No.: 313

arkadaşım daha önceden bunun önlemini alman lazımdı. haber verecektin, adminlere ben ve kardeşimin başına daha önce bu tür olay gelmişti. kardeşim haber verdi. adminlere sorun kalmadı, seninde haber vermen lazdımdı o konuda adminler haklıdır. eğer haber verseydin 3 kişilk hesaba belki izin verilebilirdi. bakın belki kelimesinin altını çiziyorum, yanlış anlaşılmasın
+Quote Post
Sarp
post Sep 30 2009, 10:45 PM
Post #7

Unregistered

(aductk @ Sep 30 2009, 06:08 PM) *

peki örneğin arkadasımız misafirliğe gelmiş ozaman ne olucak geldi girdi pc den ? yine hesapımız ceza alıcakmı? yada örnek hesabımızın biri 3 yada 4. seviye oldu yeni bir oyuna sıfırdan baslamak istiyoruz baslayamazmyız?

Merhaba,
1. Giriş sıklığına bakariz. Hergün beraber giriliyorsa bunu misafir olarak kabul edemeyiz. Ama arada bir olduysa, inandırıcı gelir. Tabii inandırıcılığı sarsacak başka olgular bulunmazsa.

2.Başlayabilirsin, bence bir sakıncası olmaz. Ama niye böyle birşey yapasın ki?
+Quote Post
starx
post Oct 1 2009, 01:25 AM
Post #8

Rookie
*

ben kardeslerımın sayısını belırtmedım kı kardesım dedım biz 5 kardesız

(Sarp @ Sep 30 2009, 10:45 PM) *

Merhaba,
1. Giriş sıklığına bakariz. Hergün beraber giriliyorsa bunu misafir olarak kabul edemeyiz. Ama arada bir olduysa, inandırıcı gelir. Tabii inandırıcılığı sarsacak başka olgular bulunmazsa.

biz 5 kardesız ama 3 kısı oynuyorduk bu oyunu eger acılacaksa acılsın acılmıyacaksa 2090 yılına kadar sılınsın devamlı acılmısmı dıye gırmıyelım buraya barı
+Quote Post
aductk
post Oct 1 2009, 05:25 PM
Post #9

Rookie
*

Member No.: 646

QUOTE(Sarp @ Sep 30 2009, 10:45 PM) *

Merhaba,

bu oyunum öğrenme amaçlı oldu diyelim:))) ya öyle bisey yapacağımdan değil ama hani eserya insanın kafası bi hesabım level 3 de ve devam ediyorum yeni bi hesap açmak istedim sonuçta level 1 den baslıcağım için her ikisini de oynasam sorun olurmu? farklı levellerdaki heplarımdan şike yapamayacağım için sorun olmaz sanırım dimi smile.gif) sorun olucak sa öğreneyim ki öyle biseye kalkısmayayayım smile.gif) hazır hesaptanda olmayalım.

AMA HAKKINIZI VERMEK GEREK ELİNİZE SAĞLIK GÜZEL Bİ OYUN YAPMISSINIZ. KESKE MAÇ ESNASIN DA DA SAHAYA MÜDAHALE EDEBİLSEK DİCEM AMA SANIRIM ÖNCE SMİLATÖRDE OYNUO MAÇ SONRA BİZE 2D GÖRÜNTÜ GELİYO. EĞER ÖYLE BİSEY YAPABİLİRSENİZ MAÇ ESNASINDA OYUNCU DEĞİŞTİRME YADA TAKTİK OLARAK MÜDAHELE EDEBİLME GİBİ EMİNİM BU ALEMİN 1 NUMARASI OLURSUNUZ.

ÇALIŞMALARINI TEBRİK EDİYOR VE İYİ ÇALIŞMALAR DİLİYORUM.
+Quote Post
nodegamrA
post Oct 3 2009, 06:42 PM
Post #10

Rookie
*

Member No.: 350

admin aynı durum bende de var ama benim hesap henüz kapatılmadı benim yeğenim de hafta sonları bizde kalıyor ve benim bilgisayardan hesap açtı ve sadece hafta sonları bilgisayardan oyuna giriyor bunu nasıl halledeceğiz oyunu içinde iletişim diye bir bölüm bildiğim kadarıyla yok yok
+Quote Post
Sarp
post Oct 4 2009, 02:34 AM
Post #11

Unregistered

ZITAT(nodegamrA @ Oct 3 2009, 07:42 PM) *

admin aynı durum bende de var ama benim hesap henüz kapatılmadı benim yeğenim de hafta sonları bizde kalıyor ve benim bilgisayardan hesap açtı ve sadece hafta sonları bilgisayardan oyuna giriyor bunu nasıl halledeceğiz oyunu içinde iletişim diye bir bölüm bildiğim kadarıyla yok yok

Tamam, desteğe gönderdiğin mesaj dikkate alındı.
+Quote Post
tolgahan0010
post Jan 20 2010, 01:10 PM
Post #12

Rookie
*

Member No.: 2,000

yönetici kardeş benim bilgisayardan sadece ben giriyorum. ara sırada öğretmenlik yaptığım okulda tenefüslerde giriyorum oyuna. benim evde benden başka giren yok. okuldada oynayan yok diye biliyorum. ama bugün girdiğimde ceza falan dedi. giremiyorum. yazık ama o kadar emek harcadım. 2015 e kadar ceza neden geldi anlam veremedim. oyuna girdiğimde karşıma gelen mesaj şu:
Hesabın 19.01.2015 05:40 kadar yasaklandı. Sebep: мульт
Oyun kurallarının ihlali nedeniyle oyuna devam edemezsin.
lütfen yardımcı olun. boş vakitlerimde okulun stresini atmak için oynadığım oyunlardan biri. kesinlikle ceza alacak birşey yapmadım.
+Quote Post
darklord92
post Feb 14 2010, 02:44 PM
Post #13

Rookie
*

Member No.: 2,272

yonetici kardes bnm tek accountum war uye yaptıım arkadasmda 1 gun kaldıımda 2 mizde girdik o kadar ceza alcak bişi yapmadm banım kaldırılırsa sewinirim we birda aha arkımdanda girmem kolay gelsn
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

- Lo-Fi Version Time is now: 29th January 2020 - 10:47 AM