IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

Reply to this topicStart new topic
> bunu reklam gören moda açıklamadır..., bu reklam mı ???
humat
post May 12 2011, 06:46 PM
Post #1

Amateur
**

Group: Members
Member No.: 2,941

Facebook Cuma gününden itibaren tüm özel resimlerimizi reklam kuruluşları ile yayınlama hakkına sahip olacak! O yüzden profilinizdeki reklam bölümünü Kilitlemeniz gerekiyor. Bunun İçin: 1- "Hesap" bölümünden "Hesap ayarları"na girin. 2- Facebook reklamları'na basın. http://www.facebook.com/editaccount.php?ads 3- "Üçüncü şahıs reklam ayarlarını düzenle" ye ve yine aynı yerdeki "Sosyal reklamlar ayarlarını düzenle" ye girin! 4- Her 2 girdiğiniz bölümde "Sadece arkadaşlarım" yazan yeri "Hiç kimse"ye çevirin. 5- " Değişiklikleri kaydet"e basın! AYRICA PROFİLİNİZDE BU YAZIYI PAYLAŞIN Kİ ARKADAŞLARINIZDA HABERADAR OLSUN.. kaynak:

chatte bu uyarıyı yayınladım.istedim ki dostlarımı profillerindeki resimlerin reklam malzemesi olmasından koruyayım.çünkü izinsiz yayınlanması ya da yayınlanmasına neden olmak bildiğim kadarı ile suç..üstelikde tazminat davası olacak nitelikde suçtur.o nedenle uyardım ki gerekli ayarlamalarını yapsınlar..kaldı ki 11x11 in belki reklama ihtiyacı vardır ama sosyal paylaşım sitelerinin kendilerine üye bulmak için reklam yaptırdıklarını hiç duymadım.bilen varsa da bana da link atsın da göreyim..daha yazılanları görmeden reklam paftası yapıştırmak hoş değil. üstünede kırmızı kartı vermek kadar saçma bir şey yok..

Bana kırmızı kartı veren modu kınıyorum.ben kendisini bilmiyorum ama kendisini biliyordur zaten.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
soytari
post May 17 2011, 02:48 PM
Post #2

Veteran

Group: Members
Member No.: 3,071

Merhaba,

Moderatörün görevleri kural gereği bu konuda ceza vermelidir. Siz iyi niyetle yaklaşmışsınız haklısınız ama moderatör arkadaşımızdan rica etmiş olsanız eminim buna izin verebilirdi.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

- Lo-Fi Version Time is now: 16th April 2024 - 01:52 PM