IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

Reply to this topicStart new topic
> BRAVO!
mehmetsahin
post Nov 8 2009, 09:34 PM
Post #1

Amateur
**

Group: Members
Member No.: 857

Chatte verilen mantıksız cezalara dikkat cekmek istiyorum. Mob arkadaşlara kesinlikle saygı duyuyorum, kişisel hiçbiriyle bir sorunum yok ama herşeye ceza verilmez.Bunun bir standartı olmalıdır. Uyarımanın yeri ayrıdır, bir gunluk cezanın yeri ayrıdır. Kendi aramızda yaptıgımız gunluk bir sohbette ortada kin yokken saldırma kaygısı yokken, sokak uslubu kullanıldı diye kimseye 1 gunluk ceza verilmez. Kaldıki bu uslub kufur bile içermiyor.
Konuşmayı özetliyorum
ben= alkmardan 1 e 3 kazandım bugun
Rimaru= bizde ajaxdan 3 un 1 ini aldık smile.gif

Arkadaslar yorumu size bırakıyorum. Bu soylemde arkadasa 1 gunluk chat yasagı gerektiren bir hamle varmı?
Hepimiz kraliyet ailesinden hepimiz ingiliz beyfendisiyizde benim mi haberim yok?
Belki uslubu begenmemiş olabilir ceza vermek için ceza verilmez!!!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Jam
post Nov 8 2009, 09:49 PM
Post #2

Professional

Group: Members
Member No.: 846

Chat kullanmayı sevmiyorum ve arada bir istisna harici kullanmıyorumda. Buradan tanıştığım arkadaşlarlada özel mesaj yolunu kullanarak iletişim kuruyorum. Sanırım bugün bir iki sorun olmuş, chat ve kuralları hakkında bu ikinci konu. Doğru hiç birimiz İstanbul Beyefendisi olmak zorunda değiliz, fakat profesyonel bir ortamdaysak eğer olmasak bile öyle davranmamız gerekir. Verilen kuralları okumalı ve uygulamalıyız. İşte sorunun asıl temelide burada başlıyor. Chat bölümünün yazılı kuralları olmadığından kaynaklanıyor. Yani sadece tek bir kural yazılı, o da orta saha oyuncusunun argo cümleye lanse edilerek söylenmemesi gerektiği uyarısı. Bunun dışında sohbet bölümünde şunları bunları onları yaparsanız ceza alırsınız gibi bir maddeler yok. Herhangi bir yerde yazmıyor sanırım veya biz görmedik ? Çünkü ben bulamadım. Mod arkadaşlar bu duruma el atarsa sevinirim, herkese iyi oyunlar.

--------------------
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

- Lo-Fi Version Time is now: 19th April 2024 - 06:54 AM