IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

Reply to this topicStart new topic
> BİRLİK
XXXFC
post Jun 1 2010, 01:40 AM
Post #1

Rookie
*

Group: Members
Member No.: 3,664

slmlar benim adım ibrahim. oyun nikim XXXFC ben TMB'ye üye oldum ancak TMB 5. seviye oyuncularını alıyordu. ben 4. seviyeyim ve 5. seviye olmama az kaldığı için TMB'nin sahine ve kurucusuna msj attım. dedim ki benim 5. seviye olmama çok az kaldı beni birliğinize alırmısınız. onlarda tamam dediler ve birliğe aldılar. ancak 1 gün sonra beni birlikten attılar. neden attıklarını bilmiyorum. msj attım sordum neden beni birlikten attınız die ancak hiçbir cevap alamadım. buğün birçok msj atmama rağmen bana kimse bir cevap vermedi. ben burda bir oyuncuyum bu oyunla ilgilenen emek harcayan biriyim. ancak bu arkadaşlar beni insan yerine koyup cevap verme saygısını dahi göstermediler. geçen günlerde birliği düzenlemek için bizim gibi arkadaşları oyundan çıkarttılar ve 3 gün beklememize sebep oldular. herşey daha güzel olucak dediler ama herşey daha kötü oldu buna bişey demedik. ancak beni 2. kez çıkarmaları ve benimle dalga geçer gibi hiçbir şekilde olumlu yada olumsuz bir cevap yazmamaları beni çok sinirlendirdi. bu kabul edilemez bir durum. ben bu adamların keyfi yüzünden takımımı geliştiremiyorum. tam 8 gündür bekliyorum ama hiçbirşeyin olduğu yok. beni takımdan attıkları için 3 gün daha beklemek zorundayım. bu oyunda 1 günün bile ne kadar önemli olduğunu sizler benden daha iyi bilirsiniz. ben mağdurum bu olaylara artık bir son verilmesini ve hak sahiplerine gerektiği şekillerde haklarının verilmesini istiyorum. ve birliklerin başına geçen arkadaşların gelişigüzel değil gerçekten bu oyuna değer veren saygılı insanların konulmasını sizlerden rica ediyorum. benim gibi birsürü insan mağdur durumda. lütfen bu olay karşısında bizim hakkımızı savunun. bizim elimizden sizlere mesajla bilgilendirmek düşüyor. gereğinin yapılacağını bildiğim için beklemeye devam edicem umarım en kısa zamanda sizlerde olumlu yada olumsuz şekilde beni bilğilendirirsiniz. teşekkür edrim. kolay gelsin.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Like
post Jun 1 2010, 02:37 PM
Post #2

Semi-Prof

Group: Banned
Member No.: 3,636

Her birliğin ayrı ayrı prensipleri vardır.

TMB:5-6 LWL

CTU:7-8 LWL

PLAYBOYS:Sıralamada iyi kullanıcılar

Diğer birliklere herkes başvurabilir.....

Bildiğim kadarıyla böyle biggrin.gif biggrin.gif

--------------------
Özenti oLmadık diye adımız Çıkmış garibe... Kim nasıL biLirse biLsin benim varLığım yeter bu aLeme..!
+Quote Post
Eskisehir
post Jun 13 2010, 07:07 AM
Post #3

Amateur
**

Group: Members
Member No.: 3,800

O süre zarfında TMB başkanı bendim. Bana başvurdunuz ve alımınızı yaptım ancak bana almadan önce kullandığınız cümle '' 1 gün içerisinde 5 olurum '' gibi birşeydi bu yüzden üye alımıyla sorumlu olan arkadaşa mesaj atma gereği duymadım, sorumlu arkadaş o gün gelemyecekti çünkü.. Ertesi gün geldiğinde hala 4 olduğunuz için birlik kuralınca sizi atmış.. o aralar maçlarım yoğunluğu ve pcye fazla zaman ayıramamamdan dolayı fazla bakamıyordum mesajlara.Ayrıca internet explorer da sitenin yavaşlığı yüzünden bazı mesajlar ben bilgisayarı kapatana kadar göndermediği oluyordu..Mesaj attığımdan daha doğrusu gönderildiği sandığım mesajdan sonra sizde hiçbir şekilde tekrardan mesaj atmadığınız için olayın halledildiğini düşünmüştüm..

Ve ayrıca bir olay üzerinden insanları tanıyamazsınız. Benim ve FC Botan'ın oyun için bir nevi olsada, TMB için yaptıklarımız asla göz ardı edilemez..Çoğu eski kullanıcıda bunu bilir..

Oyuncularınızı geliştiremediğiniz için özür dilerim. ancak nedenini yukarıda belirttim
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

- Lo-Fi Version Time is now: 28th March 2024 - 09:31 AM