IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

Reply to this topicStart new topic
> F.S.M VEDA, F.S.M VEDA
fatih_sultan mehmet
post Jul 5 2011, 07:22 PM
Post #1

Rookie
*

Group: Members
Member No.: 5,991

arkadaşlar öncelikle bu oyunu yaklaşık olarak 2.5 yıldan beri oynuyorum..yeri geldi güldüm yeri geldi sevindim yeri geldi kızdım haksızlıga ugradıgımı düşündüm.bu oyunda elimde geldiğince yardımcı olmaya ve adaletli olmaya çalıştım.biraz düşündüm bu oyun hayatıma girdikten sonra oyunu kendi hayatıma göre ayarlamak yerine hayatıma oyuna göre yön vermeye çalıştıgımın farkına vardım ve sevdiklerime az zaman ayırmaya başladıgım.bu oyunda istedigim herşeyi yaptıgama inanıyorum wc kupasını saglam bir ekip kurarak ve fedakarlıklar yaparak aldık.ama sonuçta oyun bu.çok insanlar tanıdım hep menfeati için dostluklar yapan bugünde sonuncusuna tanık oldum.dost dedik ya bir kere işi olunca cepten arayıpta para isteyenler en iyi adamlarımı istemesini bilenler verdigi söz günü gelincede yamuk yapanları mad.gif tanıdım.neyse saglık olsun zaten bırakacaktım ama başkalarına karşı mahçup duruma düştüm.çok kaliteli insanlarda var aramızda tek tek isim vermek istemiyorum arada unuttudugum kişiler olabilir.dargınlık olmasın.hesabımı acele kapatıyorum özelliklede bugün olay oldugu için acustic bana kızacak istedigim adamı vermedigim için,emrah bana kızacak parasını vermedigim için.sizler kusura bakmayın arkadaşlar.inanın elimdekileri en iyi sekilde ve en yararlı olacagını düşündügüm biçimde dagıttımı inanıyorum.yardım edemedigim arkadaşlar kusura bakmayın.allah hepinizin yolunu açık etsin.herkese birlik şampiyonasında ve wc kupalarında başarılar dilerim..
birde emin olun bu yönetim eskisine nazaran çok çok iyi herkes dert yanıyor vip indirimi sakatlık ve kırmızı kartlar hakkında eminim ellerinde bişeyler gelse zaten seve seve yaparlar.birde kendimizi onların yerine koyarak eleştirilerimizi yapalım...kırdıgım üzdügüm kişiler varsa kusura bakmayın.herkese hakkım helal olsun..
sad.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

- Lo-Fi Version Time is now: 19th March 2024 - 07:19 AM