IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

2 Pages V  1 2 >  
Reply to this topicStart new topic
> Oyunda Yenilikler, itiraz
acoustic
post Nov 3 2011, 05:06 PM
Post #1

Rookie
*

Group: Members
Member No.: 6,593

Kişilerin online sürelerini kısıtlayip emeklerinin karşılığını sınırlayan nekki'YE itiraz etme vakti gelmedimi.
oyuna zaman harcayan ile zaman harcamayan arasında fark olmayacakmış..
eşitlik olacakmış.
soruyorum sizlere günlerini saatlerini geçiren arkadaşlarım buna itiraz etmeyecekmiyiz.
bu düzenleme tekrar düzeltilmez ise ben bu oyunu bırakacağım.
kaç kişi benim gibi düşünüyor !
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Burak FC
post Nov 3 2011, 05:10 PM
Post #2

Rookie
*

Member No.: 7,292

kural değişmezse vipim biter ben gider:D
+Quote Post
ardags1983
post Nov 3 2011, 05:11 PM
Post #3

Amateur
**

Member No.: 5,713

sonuna kadar destekliyorum böyle mantık olamaz vip 4 alıyoruz para veriyoruz ne için 50 maçoynamak içinmi çok mantıksız bunu para veren sizlere oylamaya sunmaları gerek diye düşünüyorum oyunu biz oynuyorsak para veriyorsak müşteri her zaman haklıdır kuralına uyulmak zorunda keyiflerine göre biz bunu uygun gördük bu olacak diyemezler böyle bir uygulama içinde olmak mantıksız
+Quote Post
Showw_TMB
post Nov 3 2011, 05:16 PM
Post #4

Rookie
*

Member No.: 6,380

50 Maç ve sonrasında gelen kısıtlamalar maalesef oyun oynamamızın keyfini kaçırmakta ve emeklerimizin karşılığını yok etmektedir .. Özellikle üst level ve vip arkadaşlar o kadar para vermelerine ragmen gunde 50 maç sonrasında ki kısıtlamalarda vip'in işe yaramayacağı çok aşina ... Hepimiz bir olması lazım ve birşeyler yapmasız lazım .. Bizler olmaz isek onlarda olmaz .. İlk once bir facebook adres'i acalım ve orada bulusalım .. Orada bir karar'a varalım .. Oyunun içinde söyledigimiz her kelime bize ban veya kırmızı olarak geri dönüyor lütfen çağrıları dikkat'e alalım
+Quote Post
BornovaSK
post Nov 3 2011, 05:16 PM
Post #5

Rookie
*

Member No.: 6,389

ben de destekliyorum. sonuçta kendi tercihine bağlı olarak oyuna zaman ayıran kişilerin, zaman ayırmayanlardan farklı güçlenmesi çok normal. Bu rekabet ortamının bir getirisi. Bu uygulamayla oyun oyun olmaktan çıkar. Herhangi bir kullanıcı oyuncularını geliştiremediği sürece oyunu oynamanın hiçbir mantığı kalmıyor. Ek olarak stadlarını milyonları yatırmış kullanıcılar (ki bu yatırımları daha önce yaptılar) haklı olarak gelir elde etmeliler. Çünkü bu yatırımı zaten para kazanabilmek için yaptılar. Bu işin tadı iyice kaçtı.
+Quote Post
acoustic
post Nov 3 2011, 05:18 PM
Post #6

Rookie
*

QUOTE(BornovaSK @ Nov 3 2011, 05:16 PM) *

ben de destekliyorum. sonuçta kendi tercihine bağlı olarak oyuna zaman ayıran kişilerin, zaman ayırmayanlardan farklı güçlenmesi çok normal. Bu rekabet ortamının bir getirisi. Bu uygulamayla oyun oyun olmaktan çıkar. Herhangi bir kullanıcı oyuncularını geliştiremediği sürece oyunu oynamanın hiçbir mantığı kalmıyor. Ek olarak stadlarını milyonları yatırmış kullanıcılar (ki bu yatırımları daha önce yaptılar) haklı olarak gelir elde etmeliler. Çünkü bu yatırımı zaten para kazanabilmek için yaptılar. Bu işin tadı iyice kaçtı.

sana katiliyorum statlarini parayi götürüyor biz yeni 9 olacağız nerden exp nerden para yapacağız.
saçmalık resmen
+Quote Post
fanatik35
post Nov 3 2011, 05:23 PM
Post #7

Rookie
*

Member No.: 6,364

valla burada tek kelime ile sunu söylüyorum. ben vakit ayıracagım ama ayırmayanlarla esit olacakmısım. vip alacagım oyuncular 50 mactan sonra exp kazanmaları düşecekmiş. zaten cok ucuk expler istiyor oyuncu kasmak. birde kendimi sıkıntıya sokamam. ayın 7 si oolsun. kural gelsin bütün oyuncuları satar oyunu bırakırım. sanki baska oyun yok oynanacak. nekki anam degil babam degil baglı kalayım. hadi arkadaslar benden eyw. saglıcakla kalın.
+Quote Post
xpatronn
post Nov 3 2011, 05:32 PM
Post #8

Amateur
**

Member No.: 349

madem boyle bir olay wardi aktif olmayan oyunculari gozetiyorlaar

simdiye kadar akillari neredeymiş

pyunun iyice tadi kacti ne yapacakalrini bilemez oldular
+Quote Post
belaromeo
post Nov 3 2011, 05:36 PM
Post #9

Semi-Prof

Member No.: 616

ALINTI(xpatronn @ Nov 3 2011, 05:32 PM) *

madem boyle bir olay wardi aktif olmayan oyunculari gozetiyorlaar

simdiye kadar akillari neredeymiş

pyunun iyice tadi kacti ne yapacakalrini bilemez oldular

La tam sana göre bir uygulama günde 15 maç ancak yapıyorsun işte olimpic - izmirli - sospetto vs.. ile aynı olacan smile.gif)
+Quote Post
newborn
post Nov 3 2011, 05:46 PM
Post #10

Veteran
Group Icon

Group: Moderator
Member No.: 6,914

ilginç bir uygulama. e şimdi adam 70000 yapmış stadını, stad ücretini geri istese haklıdır.

oyuncuların online sürelerini arttırmak varken kısıtlamak nedir ?

ayrıca oyuna vakit ayıran ile ayırmayan neden eşit olsun ki?
+Quote Post
kara_kara
post Nov 3 2011, 05:57 PM
Post #11

Rookie
*

Member No.: 6,630

ki oyunda vip gibi sınıflandırmalar var ise, belli başlı kampanyalar yapılıyor ise, bazı ekstra para ödenerek ekstradan haklar alındığı bir oyunda belli bir limit konularak eşitlikten söz etmek nekadar adildir bilemem. Ozaman vip olayını kaldırın herkes eşit olsun adalet peşindeyseniz yapabiliyorsanız onu yapın bu oyuna haftada üçgün girende var günde 20 saat onliyn olanda var. Sonuçta herkese eşit koşullar sağlamak için bunu yaparsanız vip almanın anlamı kalmaz. verilen paranın karşılığını tam olarak alamayız.tabi bunların sonunda vip fiyatları düşer kampanya üstüne kampanya yaparsınız...KISACASI OYUNU SIRADAN BİR OYUN OLARAK KALIR BİZİM İÇİNDE!!! Bugünlerde hergün giriyorsak ilerde sadece sohbet için gireriz diye düşünüyoruz tabi arkadaşımız kalırsa hala oynayan...
+Quote Post
fanatik35
post Nov 3 2011, 06:03 PM
Post #12

Rookie
*

Member No.: 6,364

ALINTI(kara_kara @ Nov 3 2011, 05:57 PM) *

ki oyunda vip gibi sınıflandırmalar var ise, belli başlı kampanyalar yapılıyor ise, bazı ekstra para ödenerek ekstradan haklar alındığı bir oyunda belli bir limit konularak eşitlikten söz etmek nekadar adildir bilemem. Ozaman vip olayını kaldırın herkes eşit olsun adalet peşindeyseniz yapabiliyorsanız onu yapın bu oyuna haftada üçgün girende var günde 20 saat onliyn olanda var. Sonuçta herkese eşit koşullar sağlamak için bunu yaparsanız vip almanın anlamı kalmaz. verilen paranın karşılığını tam olarak alamayız.tabi bunların sonunda vip fiyatları düşer kampanya üstüne kampanya yaparsınız...KISACASI OYUNU SIRADAN BİR OYUN OLARAK KALIR BİZİM İÇİNDE!!! Bugünlerde hergün giriyorsak ilerde sadece sohbet için gireriz diye düşünüyoruz tabi arkadaşımız kalırsa hala oynayan...

kanka aynen öyle sohbeti bile bu oyundan yapma taraftarı degilim. online bile olmam bu oyunda ben.
+Quote Post
kara_kara
post Nov 3 2011, 06:11 PM
Post #13

Rookie
*

arkadaşlar com server'ında türk bölgesi olarak ağırlığımızı koyalım diyorum size. en güçlü bölge bizim bölge ve birlik olarak hareket edersek istediğimizi alırız diye düşünüyorum...gerek forumdan gerek diğer bölgelerin forumlarına gerekse mesaj olarak oyun yöneticilerini bi zorlayalım diyorummmm... olassa dk sonra bi topluca bi eylem yapabiliriz...
+Quote Post
jamaica
post Nov 3 2011, 06:27 PM
Post #14

Rookie
*

Member No.: 7,293

oyunun tadını kaçıran nekkiye diyecek bişey bulamıyorum artık.Ben kendi açımdan oyuna yeni başladım ama kaynaştığım kitle ile gerçekten öğrendim ki emek demek herşey demek bu oyunda ve siz insanların emeğini hiçe sayaraktan 1 saat durup 10 mac yapıp giden adamla aynı kefeye koyuyorsanız kusura bakmayın bizleri ENAYİ yerine koymuş oluyorsunuz resmen!! mad.gif Ayrıca bu oyunda %2 dediğiniz online kitlesinden kastınız 1 milyonda 20bin yapar ve ben burada hiçbir zaman 20 bin kişinin online oldugunu görmedim max:1200-1300 geçmemiştir.Bir karar alınırken diktatör gibi deil de önce bir dünya kadar emek ve para harcayan müşteriye sorulması gerekir herşeyin..BURDA KOYUN GÜTMEYİ BIRAKIN ARTIK!!
+Quote Post
acoustic
post Nov 3 2011, 06:30 PM
Post #15

Rookie
*

QUOTE(jamaica @ Nov 3 2011, 06:27 PM) *

oyunun tadını kaçıran nekkiye diyecek bişey bulamıyorum artık.Ben kendi açımdan oyuna yeni başladım ama kaynaştığım kitle ile gerçekten öğrendim ki emek demek herşey demek bu oyunda ve siz insanların emeğini hiçe sayaraktan 1 saat durup 10 mac yapıp giden adamla aynı kefeye koyuyorsanız kusura bakmayın bizleri ENAYİ yerine koymuş oluyorsunuz resmen!! mad.gif Ayrıca bu oyunda %2 dediğiniz online kitlesinden kastınız 1 milyonda 20bin yapar ve ben burada hiçbir zaman 20 bin kişinin online oldugunu görmedim max:1200-1300 geçmemiştir.Bir karar alınırken diktatör gibi deil de önce bir dünya kadar emek ve para harcayan müşteriye sorulması gerekir herşeyin..BURDA KOYUN GÜTMEYİ BIRAKIN ARTIK!!

İŞE BU YORUMU AYAKTA ALKIŞLARIM BEN ÇOK GÜZEL ÖZETLEMİŞSİN KARDEŞİM...
+Quote Post
izmirli
post Nov 3 2011, 06:37 PM
Post #16

Amateur
**

Member No.: 6,688

evet bencede çok mantıksız bi uygulama resmen oyuna emek ve para harcayanlara ceza kesilmiş yani bana kısaca bundan onr vip alma vipsiz takıl deniyor bende burak fc gibi vip bitener kadar beklerim vip bittim aynı uygulama devam ederse hayata 1 booster bile almam zaten bu bug olayları oyundan sogutmaya başladı üzerine tuz biber olmuş buda yönetim olarak bizi oyuna baglamak amacında yenilikler yapaçagınaza bizi sogutmak için her şey yapılıyor gerçekten teprik ederim
+Quote Post
kara_kara
post Nov 3 2011, 06:55 PM
Post #17

Rookie
*

anket dedinde geçenlerde bi anket düzenlendi ve anketin sonucuna göre davranılmadı otomatik takım gönderme konusunda. anket düzenleseler nereye kadar gider acaba...otomatik takım göndermeyide vip özelliği olarak öne sürmüşlerdi heralde ondan anket sonucuna bakmadılar...
+Quote Post
emredursun
post Nov 6 2011, 08:00 AM
Post #18

Rookie
*

Member No.: 6,411

Öncelikle birlik olma zamanı bunu aklımızdan çıkarmayalım ey nekki sende hiç mi akıl yok veya sana akıl verenlerin beyni sulanmış 1m oyuncu kitlesi falan bunları geçin kardeşim burda en fazla 1200 oyuncu var şimdi sorarım size 50 maç yapmış bir oyuncu başka turnuvaya girmez ise maç yapmamış oyunculara turnuva kendiliğinden mi başlayacak??? benim anladığım kadarı ile sizde devlet dairesi gibi çalışmak istiyorsunuz sabah 8:00 akşam 17:30 iyimiş siz yeni kural getireceğinize öncelikle mevcutları düzeltin oyun 2 haftadır saçmalıyor he bu arada bi oyuncunun oyuncu geliştirmelerinde antreman bcr kısmı açık olursa adamda oyuncusunun değerini yükseltmek için basar tabi hangi oyuncu hangi mevkide kasılıyorsa antremanda sadece orası kalsın ona görede değerleme yapın yok şişmiş oyuncunun değeri ile falan filan bu oyuncunun şişmesine izin vermeyin sonra saçma sapan kurallar çıkarmayın
+Quote Post
s3hzade
post Nov 7 2011, 01:05 AM
Post #19

Amateur
**

Member No.: 6,541

Saçmalık ötesi smile.gif günde 20 saat onlline olacan sadece 50 maçtan gelir sağlıycan ben emek verirken karşılığını alamıyorsam ne anlamı var vip alıp oynamanın smile.gif
+Quote Post
bitirimabi
post Nov 8 2011, 12:08 PM
Post #20

Rookie
*

Member No.: 5,460

online oyunlarda aktif olarak oynayanlar zaten oyunda belli sayıda oyunculardır ve bu oyuncuları tutmak içinde ellerinden geleni yaparlar. Oyuna kayıtlı oyuncu sayılarına göre hareket etmek çok yanlıştır çünkü çoğu kişi oyuna kayıt olup ya hiç oynamadan ya da birkaç günlük takılmanın sonunda oyunu bırakıp gitmektedirler. Nekkinin bu mantığını anlamak zor hem oyunda iyi bir yere gelmek için mücadele eden ve sürekli oyunda aktif olup vip alan oyuncuları oyundan uzaklaştırmanın amacını anlayamıyorum. Adaletten bahsediliyor o zaman bütün oyunculara eşit haklar verilsin. Niye bi oyuncunun gelişiminde 25 üstüne çıkartmak için 9 lvl olmak gereksin en yeni oyuncu da bunu yapabilmeli o zaman. Ben böyle bir saçmalık görmedim ve diğer arkadaşların da dediği gibi düzenlemeler yapılmaz ise ben bu oyunu bırakıyorum ve günümün çoğunu harcayıp vereceğim emeğin karşılığını alamadığım bi oyunu oynamayı da düşünmüyorum.
Bu mantıkla da oyuncu bulabileceklerini sanmıyorum. yönetimdeki arkadasların yapılan bu hatayı en kısa sürede yetkililere iletmesi ümidiyle bir süre daha (vip) bitene kadar bekleyeceğim zaten bu mantıkla bundan sonra vip almanında bi anlamı kalmamaktadır. Bu hata yakında düzeltilmez ise bu oyunda sürekli aktif olup oyunun lokomatifi olan ve kupaları dolduran oyuncular olmayacağı için zaten kimse maç ta yapamayacak konuma gelecektir. Muhtemelen tüm kupalar en fazla 4 takımlı olur yada dostluk maçı yapıp yapıp millet durur. bunlarda ne ifade edecek bilmiyorum ama bu güne kadar oynadığım hiçbir online oyunda görmediğim saçma bir mantığı getiren nekki ye tutumunu değiştirmemesi ve bu uygulamayı devam etttirerek beni bu oyundan soğutması ve günden en az 10- 12 saatimi bana tekrar geri vermesi adına kendisine şimdiden teşekkür ediyorum.
+Quote Post

2 Pages V  1 2 >
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

- Lo-Fi Version Time is now: 19th March 2024 - 03:38 AM