IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

Reply to this topicStart new topic
> 8 level in acizliği
bitirimabi
post Dec 5 2011, 11:13 AM
Post #1

Rookie
*

Group: Members
Member No.: 5,460

8 lvl olmanın bi anlamı yok ama oyunda en uzun süre bu lvl de geçmektedir. 18800 den 50000 deneyime çıkmak bayağı bi uzun soluklu performans istemektedir. Ancak bu süre zarfında tüm lvl lerde olduğu gibi siz de 8 lvl de 25 becerinin üzerine hiçbir oyuncunuzu çıkaramamaktasınız. Bence bu kadar uzun bir sürenin harcandığı 8 lvl de oyuncuların becerilerini 25 ten 28 e kadar çıkarabilmeli 29 ve üstü 9 lvl e bırakılmalı ki böylece 8 lvl de uzun bir maraton geçiren oyuncuya da zevk alma imkanı sağlanmalı diye düşünüyorum.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
cakabo
post Dec 5 2011, 11:21 AM
Post #2

Semi-Prof

Group: Members
Member No.: 6,031

doğru transfer taktikleri ile aşılabilecek bir sorun. ancak zevk alma noktasında katılıyorum. daha zevkli hale gelebilir. oyunda abin varsa 30-30 larla doldurabiliyorsun kadronu. Abin yoksa ezile ezile 9 level oluyorsun.

Bir diğer dikkate değer konuda 5 levelin 30-30 adam kiralamasıdır bana göre. Zira her level 1 üst levelinden veya kendi levelinden kiralama yapabilmeli diye düşünüyorum. special bir kupada 5 leveldeki bir oyuncunun 30-30 cf ler hatta 240 lık kaleci karşısında şansı ne olabilir? koca bir hiç.

Diğer güncel serzenişlere girmeyeceğim. Kaldı ki hepimizin malumu şikayetler ve düzenleme devam ettiği için oyunu bırakanların sayısı gün geçtikçe artıyor.

Bunlar benim fikirlerimdir. Herkese bol şans.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

- Lo-Fi Version Time is now: 19th March 2024 - 06:03 AM