IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

Closed TopicStart new topic
> Red Star & Edirnespor Kardeşliği :)), Red Star & Edirnespor Kardeşliği :))
czhem
post May 20 2010, 02:01 PM
Post #1

Amateur
**

Group: Banned
Member No.: 3,539

Olayı Anlatıyorum...

Gece saat 3 sularıydı.. Ben her zamanki gibi makaramı yapıodum .. ped star aynen şöyle yazdı.

Ped Star : Gece saat 3.30 olmuş keyif arıyoruz of of
czhem , Ped Star : Fena ... yazdım bende

Ped star sonra geldi bana özelden herseye maydonoz olma dedi.

bende özelden yazdıgımı sanıodum ama genelden ne artis artis konusoun kaşıntın mı var tarzinda yazı yazdım

Sonra bana sarı kart verdiler... Bende Edirnesopra dedim ki ona verin o zaman kart o bana salça oldu elimde ss var dedim... Bana Sipariş üstüne Kart vermıyoruz diye saçma sapan bi kelimeyle cevap verdi smile.gif

Sonra ben daha cok sinirlendim ..

http://img688.imageshack...4746441.jpg/

http://img441.imageshack...2921724.jpg/

bunlardan sonrada kırmızı gördüm.... smile.gif O kadar adaletlilerki smile.gif o kadar yani smile.gif Birbirlerini tutmuyolar smile.gif

Allaha havale ettim Ped Starıda Edirneyide smile.gif)

Olay bu kadar anlamayan varsa bi daha anlatırım
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
shertex
post May 20 2010, 02:58 PM
Post #2

Professional

Group: Members
Member No.: 1,395

öncelikle verdiğiniz linkleri kontrol ediniz lütfen, çalışmıyor ikiside wink.gif
bunun dışında özelden yazılan yazıları bizler göremiyoruz malesef..bu tarz durumlarda bu çektiğiniz ss lerin desteğe iletilmesi yoluyla bir çözüm arayabilirsiniz,foruma koyarak değil.. son olarakta RedStar ın ismini alay konusu olacak şekilde telaffuz etmek hiçte yakışık alan bir durum değil, bunlara dikakt ediniz lütfen..iyi oyunlar dilerim..
+Quote Post
Red Stars
post May 20 2010, 03:09 PM
Post #3

Rookie
*

Member No.: 3,064

Seni kale alıpta yazmıyorum okuyanlara yazıyorum. benimle ilgili herşeye karışan herşeye laf atan birisi bende özelden herşeye maydanoz olma dedim.Genelden olum diye hitap edince uygunsuz uslüpten sarı yedi sonra olayı uzatınca Mod arkadaşla tartışınca kırmızı gördü. Hala lastik gibi uzatıyor.
+Quote Post
czhem
post May 20 2010, 04:20 PM
Post #4

Amateur
**

QUOTE(Red Stars @ May 20 2010, 03:09 PM) *

Seni kale alıpta yazmıyorum okuyanlara yazıyorum. benimle ilgili herşeye karışan herşeye laf atan birisi bende özelden herşeye maydanoz olma dedim.Genelden olum diye hitap edince uygunsuz uslüpten sarı yedi sonra olayı uzatınca Mod arkadaşla tartışınca kırmızı gördü. Hala lastik gibi uzatıyor.

Sen kendini Hürriyet baş Yazarı sanmaya devam et o Hayal gücüne Allah zeval vermesin En yakın zamanda linkleri yenilicem smile.gif

Beni kale almıosan yazma o zaman silah zoruyla yazıdrmadı kimse sana bunları .

Sen bana özelden Herseye maydonoz olma deme hakkını buluoken ben sana olum dedim ki özelden yazzdıgımı sanııodum çok mu geldi.

Bu kadar basit sen bana onu sölersen benım OLM demem de zoruna gitmesin .. red star laugh.gif laugh.gif

Benim olm dememe Kart var ama muhteremin Herşeye Maydonoz olma demesine Kart vermeyen Edirnesporunda görevini yerine getirmesine hayranım bu arada smile.gif

Benim Olm dememe Kart veren Edirnespor red starın Herşeye maydonoz olma demesine kart vermemiştir. Mod olarak mükemmel adaletini her zaman göstermiştir yine gösterdi o kusursuz adaletini smile.gif
+Quote Post
shertex
post May 20 2010, 04:41 PM
Post #5

Professional

Member No.: 1,395

modlar genel sohbet odasında gördükleri yazılara kart verebilirler..bunun dışında özel mesaj yolu ile yazılan yazılar ss çekilerek desteğe iletilmelidir, gerekeni onlar yapacaktır..
+Quote Post
czhem
post May 20 2010, 04:45 PM
Post #6

Amateur
**

şu oyunda bi oylama yapında bi modlardan memnun olan kac kişi cıkcak ve oylamaya görede modları degerlendirinde shertex avcılarda görüştümüzde senın elini öpiyim reis

hadi buyrun öneri sunuyorum size

yapın buyrun

bende herkesi foruma cekip dusuncesini yazmasını saglıcam
+Quote Post
Juniper
post May 20 2010, 07:02 PM
Post #7

Unregistered

Konunun gereksiz uzatıldığının farkındasınız sanırım? Sohbet odalarında kimseye böyle bir üslup (olm, oğlum vs.) kullanma hakkınız olmadığını ve Mod.ların buna müdahale edeceğini unutmayın lütfen. Sizi kimin banladığını bilmeden EdirneSpor'u zan altında bırakmanızda hiç hoş değil. Sohbet odalarında tarafımdan bir kaç kez uyarılmanıza rağmen uyarıları dikkate almadınız ve benim tarafımdan sohbetten uzaklaştırıldınız.

-KILIT-
+Quote Post

Closed TopicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

- Lo-Fi Version Time is now: 28th March 2024 - 10:42 AM