IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

Closed TopicStart new topic
> ibnisina ve byokan türk bölgesine veda
mynumberone
post Nov 9 2010, 06:54 PM
Post #1

Rookie
*

Group: Members
Member No.: 5,372

arkadaşlar bu oyunu ilk zamanından bile oynuyorum vede bölge mi elimden geldigince iyi temsil etmeye çalıştım.bu zamana kadar iki hesapta mücadele ettim ilk olarak ibnisina bu hesabım bizim türk bölgesinde arkadaşlar şikayeti üzerine kapatıldı peki ne yaptım kadrom yeterince iyi ve bizim türk bölgesinde arkadaşlarım daha güçlü olması için genç ve 9 yetenek epeyce çok adam verdim tabi bu durumu haz edemeyen arkadaşların şikayetleri sonunca hesabım kapatıldı.iyi serverlarda çogu ya bot kullanır yada booster hilesi yapar kapanma sebepleri hep baska konular bizde ise çekemedigimiz için.ikinci hesabım byokan için çok emek çaba ve para harcadım ama bu hesabım yabancı admin tarafında kapatıldı.bizim türk serverındaki adminler nerede destege mesaj yazıyorum adamlar degil yardım bir daha mesaj atarsan okumadan sileriz diyorlar.bizim bölgede yapılanlar baskasının hesabında mücadele etmek,oyunu bırakmış hesaptan kendine draft için hediye göndermek ve kendi arkadaşlarını korumak.ben hep oyunumu kendim oynadım ne birisinin hesabına baktım nede kastım nede hediye boosterlar gönderdim..elimde dolu kanıtta var mod ve destekteki arkaşların skype konuşmaları çogu dostlarımdan toplarladım.biz böyle birbirimizi şikayet ettikçe türk bölgesinin iyi kullanıcılarını kaybetdiyoruz buda bizim bölgemizin diger bölgelerin gerisinde kalmasına sebep oluyor.sizle paylaş istedigim birde ufak bir yazışma var destekte görevli arkadaşın:

destekdeki arkadaş(isim vermiyorum )

-bizim sana verdigimiz ceza haksız degildi.
-ki,haksız olsaydık bu iş bu kadar kolay kapatılmazdı.
-ben buna eminim
-örneklerini daha önce çok yaşadım.

kullanıcı ardadaşımız(isim vermiyorum)

-kardeş nngren var biliyon
-bu nerde şimdi
-bu kimin hesabına bakıyor.

destekteki arkadaş(o kendini biliyor)

-peki senin bu hesapla oynamana izin vermek,cezanı iptal etmekten farklımı sence?
-maximus
-o hesap açık kalmaz buna emin ol.
-biz kimin hangi hesaba baktıgını ne yaptıgını biliyoruz.
-ama işlem yapmak için somut kanıt geçmeli elimize.
-o hesapta kapatılacaklar lstesinde.
-ömrü kısa ne yazık ki
-müsadenle yemek için çıkıyorum.

bizim bölgemizde herkes adamı varsa görmezlikten geliniyor biz adam ayrımı yapıyoruz vede bölgemizdeki kullanıcılara sahip çıkmıyoruz sonra bu oyunda başarı bekliyoruz.kimsenin ismini vermek istemezdim ama konuşmada geçen isimleri vermek zorundaydım.ve bu bir basit örnek buna benzer dolu konuşma var kanıtlı olarak ama bırakında onlarda bende kalsın..

arkadaşlar türk bölgesine vede buradaki arkadaşlara başarılar diliyorum.ben bu saatten sonra artık biraz dinlendikten sonra yabancı serverde mücadele edecegim..
saygılarımla...
ibnisina
byokan
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
mynumberone
post Nov 9 2010, 07:17 PM
Post #2

Rookie
*

Group: Members
Member No.: 5,372

arkadaşlar birde gerçekleri yazınca işte yediremediler bu hesabımıda kapattılar..birgün elbet bu oyunda yabancı serverdan mücadele edecegim ve sizi bana karşı davranılan bu tutumdan dolayı pişman edecegim..
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Closed TopicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

- Lo-Fi Version Time is now: 28th March 2024 - 09:28 PM