IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

Closed TopicStart new topic
> burda öz eleştiriyi önce kendinize yapın gencler sizlere abi tavsiyesi ok, funny kardeşimdir
nelo56
post Aug 12 2010, 11:09 AM
Post #1

Rookie
*

Group: Members
Member No.: 4,667

öncelikleki funyy denilen mod kardeşim dir ona laf banadır benıde desteğe şikayet etsenize hadı birini üstüne yaptığı bir hatadan dolayı gidizlmes terbiyesizliğin bir lüz<mü yok sizler ne kadr usluba aykırı bir laf derseniz oda işn kuralını uygular vede gereken cezayı vericektir bununda ona verilen bir emir kural olduğunu nutmayın beyler biraz sağ duyulu olup şahsiyete vurmayın actığını bu forumdada önce birliğim adına sizlere gülüyorum smile.gif ardındadnda kendinizi böyle bu kadar düşük göstermenizx önceliklede birliğinizi alcalt manızdan öte bişeyin olmıcağını bilmenizi isterim burda funny gibi bir mood varmı he ben onu savunmuyorum banda kart gösteriyor am işn kuralına göre sizler şimdi diyorusunzki siz bizlre göstermesn biz ayrıyıs bırakın bu işleri ayrı gayrı yok neyse odu hak hadi silin bu forumuda daha fazla kendiniz **********saygılar kolay gelsin smile.gif

Haksız tartışmaya neden olacağını düşündüğümden konuyu kitledim.Fikrinizi söyleyebilirsiniz fakat başkalarına hakaret içeren sözler söyleyemezsiniz.

Edit mechul79
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Closed TopicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

- Lo-Fi Version Time is now: 28th March 2024 - 07:44 PM