IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

Reply to this topicStart new topic
> Gelisim
tolgak
post Jan 24 2011, 09:24 PM
Post #1

Rookie
*

Group: Members
Member No.: 5,828

merhaba arkadaslar. ben 1 haftadir bu oyunu oynuyorum ve dun itibari ile evel 2 ye gectim. ama dunden beri level 2 de oynadigim tum maclari gol bile atamadan yenildim. digerlerinin kadrosuna bakiyorum hepside benden en az 2 kat ustunler. oyuncularim cok kotu. onlarda level 2 de bende. olar yeni adamlar aldilar desem adam alacak parayi bulmak icin mac kazanmak lazim. mac kazanmak icinse iyi adamlar almak lazim. yani ben bu isi cozemedim. takimi daha iyi yapmam icin transfer yapmam gerekiyor ama param yok. paza kazanmam icinde mac kazanamiyorum bu kadroyla. ltfen soyleyin benmi bi seyleri yanlis yapiyorum? tecrubeli arkadaslardan yardim rica ediyorum. tesekkurler.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
sismic
post Jan 25 2011, 10:10 AM
Post #2

Rookie
*

Member No.: 4,749

oncelikle sana sunu soyleyim adamlarini degistirerek ve son dk yollayama calis maclara emenim faydasini goreceksindir . birde taktik degistir cok yuksek atak oynama en fazla 20 ye kadar oynamaya calisi dusuk lwllerdede. birde trasfer ancak lwl 3 te yapiliyor lwl 2 de yapilmasi mumkun degil nekadar para kazanirsan saga sola harcama yapacagin trasferlerede dikkatlli davran ii oyunlar
+Quote Post
tolgak
post Jan 25 2011, 09:56 PM
Post #3

Rookie
*

cok tsk ederim verdigin bilgiler icin
+Quote Post
highpowerrR
post Jan 26 2011, 02:32 AM
Post #4

Amateur
**

Member No.: 3,121

ben senin seviyendeyken yaptıgım tek suydu karsımdakiniin profiline bakıp becerisi düşük olan hangi takıma nasıl taktikle yenildiyse öyle cıkıyordum birde sunu yapardım o levelde daha kupaya girmeden biten kupalarda en çok kupayı alan arkadas hangi taktikle oynadıysa o taktikle oynardım istersen sismic kardesimin dediklerinden sonra bi deneme amaçlı bunu yapabilirsin.
+Quote Post
span
post Jan 26 2011, 09:51 PM
Post #5

Semi-Prof

Member No.: 2,770

QUOTE(highpowerrR @ Jan 26 2011, 03:32 AM) *

ben senin seviyendeyken yaptıgım tek suydu karsımdakiniin profiline bakıp becerisi düşük olan hangi takıma nasıl taktikle yenildiyse öyle cıkıyordum birde sunu yapardım o levelde daha kupaya girmeden biten kupalarda en çok kupayı alan arkadas hangi taktikle oynadıysa o taktikle oynardım istersen sismic kardesimin dediklerinden sonra bi deneme amaçlı bunu yapabilirsin.

kopyacı seni smile.gif
+Quote Post
tolgak
post Jan 27 2011, 10:44 AM
Post #6

Rookie
*

QUOTE(highpowerrR @ Jan 26 2011, 02:32 AM) *

anladım teşekkürler bugün dediğin şekilde bi deneme yapıcam. ellerine sağlık.
+Quote Post
1903hero
post Feb 2 2011, 02:56 PM
Post #7

Rookie
*

Member No.: 4,754

ben senin seviyelerindeyken rakibin profiline bakıp oyuncuların yetenek, beceri ve canlılıklarını inceleyerek hangi kadroyla çıkabileceğini inceleyip ona göre bir kadro oluşturuyordum.
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

- Lo-Fi Version Time is now: 18th April 2024 - 01:31 PM