Galatasaray

'GS birliği yeni bir yapılanma içine girip, finansal ve birlik yönünden büyüme çalışmalarına başladı.. Diğer birliklere meydan okuyacak bir tablo ile geliyoruz!. Başkan ve kurmaylar gece gündüz bu konuda çalışmalarını yürütüyor. Bölgenin en iyi birlikleri sıralamasında, ilk sıralara yükselmek ve başarı tek hedefimiz.'

BIRLIK HAKKINDA;

11x11 Türk bölgesinde kurulan futbol birliğidir. Galatasaray, birliğe üye tüm oyuncuların gelişmesini, maddi manevi her konuda destek olmayı amaç edinmiştir.

Birliğe üye alımlarında sınırlandırma getirilmiştir. Yeni sistemde, seviye 6 ve üzeri oyunda aktif kullanıcıların başvuruları kabul edilir. Birliğe katılmak isteyen Seviye 6 ve üzeri kullanıcıların birlik yöneticileri Juniper, Only_41 ve Taxuss_Baccata ya mesaj göndermeleri yeterlidir. Seviye 6'dan düşük oyuncular, birlik içinde bulunan üyelerin kendilerine referans olması durumunda birliğe alınacaktır.

BIRLIGE KATILIM SARTLARI;

Galatasaray Birliği'ne üye alınırken oyuncu'nun 11x11 üzerinde genel olarak iyi halleri ve başarıları göz önünde bulundurulmaktadır.

BIRLIK KURALLARI;

- Birlik üyeleri 11x11 üzerinde, sohbet ortamında, forum sayfalarında, bire bir konuşmalarda ahlak kurallarını korumalıdır. Aksi taktirde bu oyuncular birlikten ihraç edilecektir.

- Birliğe bağlı oyuncuların birlik aidatlarını özenle benimsemeleri gerekmektedir. Turnuvaların düzenli olarak düzenlenmesi için bu gerekmektedir. Birlik yöneticileri sürekli olarak birlik için kaynak yaratmaya da devam edecektir.

BIRLIK TURNUVALARI;

- Düzenlenmektedir...

BIRLIK AIDAT;

- Birlik aidat ödemeleri aşağıdaki gibidir ;

- ultrAslan 6 = 750
- ultrAslan 7 = 1250
- ultrAslan 8 = 2000
- Not: Aidat ödemelerini 1 hafta (7 gün) aksatan üyeler birlikten ihraç edilecektir. BİLGİNİZE...

Başarı, fedakarlık ve emek ister.

GALATASARAY BIRLIGINE KATIL