Fenerbahçe'de muhteşem bir 2 sezon geçiren Daniel Guiza ayrılık sinyalleri verdi...Basın toplantısı düzenleyen Guiza : ''2 sezondur Fenerbahçe'de kendimi kanıtladım, büyük futbolcuyum.Ama artık kariyerimi geliştirmenin zamanı geldi.Alex'le paslaşamamaktan sıkıldım, paslaşamayacağım yeni futbolcular arıyorum.Biliyorsunu...z okçu lakabıyla anılıyorum.Az önce Ankara Demirspor'dan çok ciddi bir teklif geldi.Bana aylık 58 tane ok karşılığında 38 yıllık bir kontrat önerdiler.Ayrıca söylediklerine göre imza töreninde de en cafcaflısından bir yay hediye edeceklermiş.Ben bu teklife asla hayır diyemem.Başkanımız 1 sezon daha bizimle kal 20-30 gol daha kaçır dedi ama ben profesyonel bir futbolcuyum her sezon aynı takımda gol kaçıramam.Geçenlerde de Adana Demirspor günlük bir acılı adana karşılığında kontrat önermişti ancak ben okumu adanaya, lahmacuna değişmem.Küçükken aileme hep söylerdim zaten ben Ankara Demirsporluyum.En büyük hayalim bir gün tuttuğum takımın formasını giymekti.O hayalim gerçekleşiyor galiba.Yeni sezonu 8 gözle bekliyorum inşallah yeni goller kaçıracağım.Son olarak da burdan emmioğlu Rodrigues'e, dayıoğlu Feneros Kazıkos'a ve arkadaşım Küçük Emrah'a selamımı yolluyorum...'' dedi.Guiza'nın sözleşmeyi yarın imzalayacağı haberi verilirken imza törenin Kızılay meydanında yapılması kararlaştırıldı.Ayrıca taraftarların ''Welcome to Ankara, Acıların çocuğu'' yazan bir pankart açacağı bilgiside elimize geldi.Guiza'ya yeni sezonda bol kazmalıklar diliyoruz.