Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Vıp indirimi
11x11 Forums > 11x11 Türkçe Forumlar > Sohbet
rfndryl

Vıp indirimi isteyen arkadaşlar lütfen forumun altına

Vıp indirimi istiyoruz diye yazsın.

Uzun zamandır olmayan bu indirimin zamanının geldiğini düşünüyorum.

Peki siz?
hesaplutfen
İNDİRİM
rfndryl
Oyunu bırakacam yaw

booster ler orada vıp indirimini bekleye bekleye çürüdüler

şu sıralar indirim olmazsa oyunu bırakma kararı aldım.
nngren
01.07.2010 15:40
VİP Kampanyası/ Quiz
Merhaba 11x11 hayranları,

10.06.2010 16:23
Dünya Kupası etkinlikleri
Merhaba 11x11 ailesi,
yarın (11 haziran) Güney Afrikada ki Dünya Kupası başlayacak. Bu vesileyle birçok etkinliklerle buluşacaksınız.
VİP – Kampanyası ve Exp – Bonusu
Cuma sabahından (11 haziran) pazar akşamına kadar (13 haziran) VİP fiyatlarında indirim yapılacaktır. Kampanya boyunca bütün VİP sınıflarını 50% fiyatına alabileceksiniz.

bugün 14.08.2010
kısaca son 2 ayda 2 defa vip indirimi olmuş smile.gif
rfndryl
ALINTI(nngren @ Aug 14 2010, 03:13 PM) *

kısaca son 2 ayda 2 defa vip indirimi olmuş smile.gif

ben vıp indirimi olmuyor demedim.

sadece isteyenler destek versin dedim.

Anlayışınız için teşekkürler... biggrin.gif
nngren
ALINTI(rfndryl @ Aug 14 2010, 03:20 PM) *

ben vıp indirimi olmuyor demedim.

sadece isteyenler destek versin dedim.

Anlayışınız için teşekkürler... biggrin.gif

Peki siz?

vip indirimini herhalde her kez ister ama 11x11 tarihinde olmadığı kadar sıklıkla vip indirimi oldu geçen 2 ayda smile.gif
ben 1 yıldır rus servırındada oynayan bir kullanıcı olarak orada 1 senedir 1 defa olsun vip indirimini daha görmedim laugh.gif
rfndryl
nngren bak dostum ;

uzunluk kavramı göreceli bir kavramdır.

Bir düşünceyi ya da kavramı daha anlaşılır hale getirmek için onu başka bir düşünce ya da kavramla herhangi bir yönden değerlendirmeye karşılaştırma denir.

Karşılaştırma, ortak ya da farklı yönlerden yapılabilir. Örneğin “Ahmet’in boyu Ali'den uzundur.” cümlesinde Ahmet ve Ali boyları yönünden karşılaştırılmışlardır.

Bu mutlak bir şekilde belli. Yani yorum yapılamaz.

Bizim konuştuğumuz olay ise kişiden kişiye değişir.

Geçen zamanı sen kısa olarak olarak görüyorsun fakat. Ben bir çok 11x11 oyuncusu gibi uzun görüyorum.

DOSTUM KİMİNLE KONUŞTUĞUNU ( SENİN TARTIŞMA ZEMİNİ İSTEMENE RAĞMEN ) İYİ BİL.

BEN BU KONULARI ÖĞRENCİLERİME ANLATIYORUM.

BU KONU İSE İLKÖĞRETİM 1. SINIF KONUSU.

nngren
amacım hiç kimseyle tartışmak değildir çok uzun zamandır demişin sadece düşüncemi dile getirdim.
Seni küçük düşürücü bir sözüm veya davranışımda olmadı,sana en küçük hakaret veya hakaret anlamına gelebilecek sözüm dahi olmadı 1 nci sınıfındaki öğrencilerine bir ara bu konularda bende ders vermek isterim uygun görürsen iyi günler...
rfndryl
Vıp indirimi isteyen arkadaşlar lütfen forumun altına

Vıp indirimi istiyoruz diye yazsın.

Peki siz?

KİMSEYLE TARTIŞIP CEZA ALMAK İSTEMİYORUM.

SADECE BU KONUDA YAZARSANIZ SEVİNİRİM.

AYRICA SADECE İLKÖĞRETİM 1. SINIFLARA DERS VERMİYORUM. cool.gif
nngren
her sınıf benim için uygundur bir yönden öğrenirken bir yönden eksik kalmasınlar smile.gif
rfndryl
nngren wink.gif
6-7 Yetenekler
QUOTE(rfndryl @ Aug 14 2010, 05:36 PM) *

nngren wink.gif

Ben de Vip İndiriminden Yanayım Rus Serverinde Vip olmasına Gerek yok onların zaten 4milyona yaklaşan bir kullanıcısı sayısı var. Türkiye de bu sayıyıa ulaşılması için çok inidirm ve yenilikler sağlanması lazım .Destek Veriyorum İNDİRİM.. smile.gif
zendokai
indirimm istiyoruzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
edremit fc
YA YETER ARTIK VİP İNDİRİMİ YAPSANIZ ÖLÜRMÜSÜNÜZ YA ALT TARAFI OYUN NE PARA TUZAĞIYLA DOLU YA O KADAR EMEK VERDİM BOŞUNAMI ADAM GİBİ Bİ VİP İNDİRİMİ YAPSANIZ ÖLÜRMÜSÜNÜZ? dry.gif dry.gif dry.gif dry.gif dry.gif dry.gif
ardaturan
ŞİMDİ GEÇEN 2 AYDAKİ İNDİRİMLERİ BİLMEM AMA BEN DAHA YENİ ÜYEYİM GEÇEN AYLARDA YOKTUM İNDİRİM DE OLSAYDIM VİP 2 VEYA 3 EN AZINDAN OLURDUM ŞİMDİ SİTENİN ÇOKMU KARI VAR SANKİ BİZİM BOOSTER ALMAMAMIZDAN...
İNDİRİM YAPSALAR BOOSTER SATACAKLAR BİZİM OLDUĞU KADAR ONLARIN DA KARINA...
İNSANLARIN OYUNDAN ZEVK ALMASINI İSTİYORSANIZ ÖDÜNLERİNİZ OLMALIDIR GEREKİRSE AYDA 2 KERE YAPARSINIZ
SfcCross007
VİP İNDİRİMİ İSTİYORUZZZZZZZZZZZ VİP 3 ÜN 1 AYLIĞI 30 DEĞİL 10 OLSUN :-D SADECE 2 GÜNE MAHSUS NASIL OLUR SÜPER OLMAZMI YÖNETİM YÖNETİM DUY SESİMİZİ İŞTE BU TÜRKLERİN AYAK SESLERİ
BeepBeepImaJeep
QUOTE(nngren @ Aug 14 2010, 04:05 PM) *

amacım hiç kimseyle tartışmak değildir çok uzun zamandır demişin sadece düşüncemi dile getirdim.
Seni küçük düşürücü bir sözüm veya davranışımda olmadı,sana en küçük hakaret veya hakaret anlamına gelebilecek sözüm dahi olmadı 1 nci sınıfındaki öğrencilerine bir ara bu konularda bende ders vermek isterim uygun görürsen iyi günler...

alismis kudurmustan beterdir, son iki ayda cok yapip alistirdiysan bundan sonrada yapicaksin yoksa tepki alirsin.
fazla bulanlar ne hedefliyosunuz burda cok yapildi daha yapilmasin diyerek merak ediyorum? istemiyosan sen faydalanmassin, gelip burda ahkam kesme.
Like
1 aydır indirim bekliyodum ama olmayınca mecbur almak zorunda kaldık. dry.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.