Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Oyunun yeni arayüzü
11x11 Forums > 11x11 Türkçe Forumlar > Bug Raporu
mustek
ya bu yeni arayüzde kadroyu hazırlarken sıkıntı yaşıyorum, oyuncuyu seçtiğim halde sağ taraftaki sahada gözükmüyor. işin kötü tarafı, oyuncuyu kadrodan geri çıkaramıyorum, sayfayı yenilemeden, yenileyince de bütün yaptığım değişiklikler gidiyo. ilgilenirseniz sevinirim..
shertex
acaba yedeklerde oturuyor olabilir mi? smile.gif
çünkü 5 defans oyuncusu kadroda wink.gif
mustek
hayır. yedeklerde değil. şöyle de anlayabilirsin, defansta tek oyuncu olduğu zaman direk ortada duruyo, benim defansta gözüken "mihov" adlı oyuncum sol tarafta duruyo, yani yanında normalde bi oyuncu daha var. daha iyi anlaşılabilmesi için tekrar bi prntscrn yapıp yollucam. hep oluyo çünkü bu sorun bana =))
mustek
demek istediğim buydu. resmi ekledim. 3 numaralı oyuncum kadroda ve yedeklerde gözükmüyo, ama soldaki listede de gözükmüyo, kayboluyo ve sayfayı yenilemeden de düzelmiyo bu sorun. maçlara oyuncularım dinlensin diye son dakika girdiğim ve her maç farklı kadroyla maça çıktığım için de, böyle bi sorun çıktığında ya bi önceki maçın kadrosuyla yani yorgun oyuncularla maça çıkmak zorunda kalıyorum yay da kadroyu kuramadan süre bitiyo ve maça çıkamıyorum..
shertex
İlginç bir durum sad.gif
benim başıma hiç denk gelmedi, umarım en yakın zamanda düzelir.
İyi oyunlar
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2020 Invision Power Services, Inc.