Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Chat moderatörlügü
11x11 Forums > 11x11 Türkçe Forumlar > Duyurular
Sarp
Merhaba arkadaşlar,

günbegün 11x11 toplumu mutlu edici bir şekilde büyümektedir, özellikle türk bölgesi. Bu büyümeyle birlikte bize moderatör olarak yardımcı olacak arkadaşlara ihtiyamız var. Özellikle chatteki seviyemizi yüksek tutabilmek adına, sizleri bu göreve davet ediyorum. Evet, chat moderatörü olmak istiyorum diyenler, ya bana veya desteğe bildiride bulunsunlar lütfen.

Yaşinizi ve varsa bu konuda tecrübenizi yazarsanız, sevinirim. Kaç kişi talip olacak bilmiyorum ama, herkesi alamıyacağımız kesin, onun için kimsenin darılmamasını şimdiden rica ederim.

Çok çok teşekkürler!

Sarp
Sarp
Merhaba,


Başvuru da bulunan herkese ilgisinden dolayı çok çok teşekkür ederim. Bu görev için fazlasıyla uygun adaylar vardı. Moderatör olanlar: Coromant, FC Berctash, SivasSpor ve daha önce başlamış olan Xcellency.

Artık chat için hiç endişe etmeye gerek yok, uygunsuz konuşanlara anında gereği yapılacaktir. Yeni üyelere bilgi daha fazla akacak. Bu arkadaşlar forumu da canlandıracaklardır diye umuyorum. Hayırlı olsun!

Esen kalın,
Sarp
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2020 Invision Power Services, Inc.