Help - Search - Members - Calendar
Full Version: 11x11 oynayamıyorum.
11x11 Forums > 11x11 Türkçe Forumlar > Oyun hakkında sorular
Ahmeto Fihhhters
Arkadaşlar!

11x11'i nasıl oynayabilirim ve maç başlatabilirim?
Ahmeto Fihhhters
Yardım edebilecek yok mu?
Dieyoung
Merhaba,

- Nasıl maç yapılır ?

Oyuna üye olduktan sonra ilk olarak seviye 1 olmalısınız. Bunun içinde üç dostluk maçı yapmanız gerekiyor. Ana menüdeyken, yukardan oyunlara, ardından "Dostluk Maçı" sekmesine tıklayın. Karşınıza o anda dostluk maçı oynamak isteyen oyuncular gelecektir. Dilerseniz onlara başvurabilir, veya sağ tarafta bulunan "Başvurmak"a tıklayıp başvuru yapabilirsiniz. Rakibiniz geldiğinde sizden ekranda beliren onay / red gelecektir. Eğer oynayacaksanız onaya basıp maç kadronuza döneceksiniz. Takımınızı kurup göndere basın. Bu şekilde üç dostluk maçı yaptıktan sonra level 1 olacaksınız. Daha sonra anlık düzenlenen kupa turnuvalarına katılabilirsiniz. Yine aynı şekilde yukarıdaki menüden oyunlara, ardından Kupa Turnuvalarına tıklayın. Sağ tarafta "Tum Kupa Turnuvaları"na basıp katılabileceğiniz tüm turnuvaları görüntüleyin. Hemen başlayacak olan bir turnuvayı seçip "[Katılmak]a tıklayın. Burada dikkat etmeniz gereken kupanın kaçta başlayacağını gösteren zaman dilimidir.
Örneğin: Karışık: Big Boss Cup-242 // 30.05.2010 21:40 yazan turnuva saat 21:40 da istenilen oyuncu sayısına ulaştıysa otomatik olarak başlayacaktır. Fakat başlayıp başlamadığını ancak sayfayı yenilerseniz görebilirsiniz. Site otomatik olarak sayfa yenilememektedir. Sayfayı yenileyince kupa başladıysa ilk rakibiniz sol tarafa bir menü olarak gelecektir. Yeşil renkte yazan ayarlara tıklayıp takım düzeninizi oluşturum tekrar göndere tıklayın. Belirtilen süre dolmadan bu işlemi gerçekleştirmeniz gerekiyor, yoksa sistem kendi kendine takımı kuracak ve maça gönderecektir. Bu şekilde diğer kupa turnuvalarını oynayarak maçlarınıza devam edebilirsiniz.


Devamı ve daha fazlası için : Forum
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2020 Invision Power Services, Inc.